Dotacje na usuwanie azbestu w Młodzieszynie

  • 14.02.2018, 11:00 (aktualizacja 14.02.2018, 11:04)
  • Izabela Goryniak
Dotacje na usuwanie azbestu w Młodzieszynie
Gmina Młodzieszyn zachęca mieszkańców do udziału w programie usuwania azbestu. Wnioski o dotację są dostępne między innymi na stronie internetowej Urzędu Gminy i u sołtysów.

Mieszkańcy gminy Młodzieszyn mogą jeszcze przystąpić do programu usuwania odpadów zawierających azbest. Na stronie internetowej, w Urzędzie Gminy i u sołtysów można znajdują się deklaracje, które następnie należy wypełnić i  złożyć w Urzędzie - mówi Urszula Milczarek

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na usuwanie azbestu gmina pozyskała dotację wysokości 7 316,46 złotych z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie. Pokrywane będą tylko koszty związane z usunięciem eternitu. Gmina nie będzie pokrywać kosztów związanych z wymianą pokrycia dachowego.

Izabela Goryniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe