Podsumowanie konkursu "Dzień Bezpiecznego Internetu - tworzymy kulturę szacunku w sieci" w Młodzieszynie

  • 12.02.2018, 18:00
Podsumowanie konkursu
W piątek w Szkole Podstawowej w Młodzieszynie odbyło się podsumowanie międzyszkolnego konkursu "Dzień Bezpiecznego Internetu - tworzymy kulturę szacunku w sieci". W takim dniu nie mogło zabraknąć rozmów o bezpieczeństwie w internecie. Spotkanie przeprowadziła funkcjonariuszka Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii oraz Dzielnicowa z terenu miasta Sochaczew

Z tej okazji w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Młodzieszynie spotkali się uczniowie kilku szkół z terenu powiatu sochaczewskiego. Młodsi uczestnicy mieli za zadanie zrobić plakat pt. "Dzień Bezpiecznego Internetu - tworzymy kulturę szacunku w sieci", a starsi prezentację multimedialną o tym samym tytule.Po uroczystym otwarciu imprezy przez panią dyrektor młodzież zaprezentowała krótkie przedstawienie mające na celu uświadomienie swoim rówieśnikom, że korzystanie z komputera i internetu może przynieść zarówno korzyści jak i zagrożenia. Wszystko zależy od użytkownika sieci. 

Obecne na spotkaniu sierż.szt. Izabela Pajek i st.sierż. Justyna Kostecka omówiły zagrożenia i konsekwencje związane z niewłaściwym korzystaniem z internetu.

Najbardziej oczekiwanym jednak przez wszystkich uczestników było rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród.  Nagrody za pierwsze trzy miejsca wręczyła Pani Wójt Gminy Młodzieszyn oraz Sekretarz Gminy Iłów. Pozostali uczestnicy otrzymali nagrody pocieszenia.

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe