Ponad 170 milionów w kasie miasta

  • 29.12.2017, 11:00
  • Izabela Goryniak
Ponad 170 milionów w kasie miasta
Podczas wczorajszej sesji Rady Miasta Sochaczew jednogłośnie uchwalony został budżet na 2018 rok oraz ściśle związana z nim Wieloletnia Prognoza Finansowa na lata 2018-2021. W przyszłym roku do kasy miasta wpłynie rekordowa kwota 173,8 mln zł, z czego aż 37 352 142 zł to wydatki inwestycyjne.

Druga obok budżetu strategiczna uchwała, czyli WPF, wylicza wszystkie projekty inwestycyjne miasta i sposób ich finansowania, a ten w dużej mierze oparty został na dotacjach pozyskanych z EU oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska. W przyszłym roku z inwestycyjnych 37,4 mln aż 28,2 mln to środki pochodzące ze różnorodnych dotacji. 

Zamierzenia są bardzo ambitne, wiceburmistrz Marek Fergiński określił przyszłoroczny budżet mianem trudnego i ambitnego. Posłuchajcie, jakie są jego najważniejsze założenia:

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Izabela Goryniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe