Nowe stowarzyszenie promujące zdrowie powstało w Sochaczewie

  • 29.11.2017, 14:00 (aktualizacja 29.11.2017, 14:03)
  • Izabela Goryniak
Nowe stowarzyszenie promujące zdrowie powstało w Sochaczewie
Wczoraj w Szpitalu Powiatowym w Sochaczewie odbyło się spotkanie założycielskie sochaczewskiego oddziału stowarzyszenia Pacjent Polski. Wśród zaproszonych gości byli samorządowcy, przedsiębiorcy i osoby zaangażowane społecznie. Kilkanaście z nich już podpisało deklaracje członkowskie.

Jak mówi prezes stowarzyszenia Elżbieta Betlej, ma ono na celu przede wszystkim promocję zdrowia i pomoc seniorom oraz osobom przewlekle chorym, a także profilaktykę.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Działalność stowarzyszenia wspierają lekarze – dyrektor sochaczewskiego szpitala Piotr Szenk i profesor urologii Piotr Radziszewski

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wsparcie działań stowarzyszenia zadeklarowali między innymi samorządowcy – burmistrz i starosta

loadingŁaduję odtwarzacz...

Organizatorem spotkania i założycielem sochaczewskiego oddziału jest wiceprezes stowarzyszenia pacjent Polski, Mieczysław Głuchowski. Jak podsumował pierwsze posiedzenie?

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Izabela Goryniak

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe