Nowa Sochaczewska Rada Sportu

  • 16.11.2017, 19:26 (aktualizacja 17.11.2017, 07:40)
  • Tomasz Marciniak
Nowa Sochaczewska Rada Sportu
W Kramnicach Miejski odbyło się posiedzenie Sochaczewskiej Rady Sportu. Swoją pracę zakończyli przedstawiciele trzeciej kadencji, która urzędowała dwa lata. Na kolejną kadencję powołano nowych przedstawicieli.

Przybyłych gości przywitał Piotr Osiecki burmistrz miasta Sochaczew, który podziękował tym, którzy przez ostatnie dwa lata pracowali w Sochaczewskiej Radzie Sportu. Jednocześnie przypomniał, że przedstawiciele, którzy zasiadają w tym gremium mają coraz większe kompetencje w tworzeniu warunków dla sochaczewskich sportowców. Następnie Agata Kalińska, naczelnik wydziału sportu i organizacji pozarządowych urzędu miejskiego w Sochaczewie dokonała prezentacji z działalności na rzecz sochaczewskiego sportu. Znalazły się tam informacje o finansowaniu sportu, wsparciu pozafinansowym i podsumowanie działalności SRS III kadencji. Przypomnijmy, że w 2017 roku magistrat przeznaczył na sport ponad milion złotych. Na tąką kwotę składa się dotacja główna (555.000,00 złotych), 180.000,00 złotych konkurs pożytek publiczny) i bezpłatne korzystanie z obiektów miejskich (350.000,00 złotych). W 2018 roku burmistrz planuje przekazać sześćset tysięcy złotych do konkursu głównego. To jak zaznaczył Marek Fergiński, przewodniczący SRS, wzrost o ponad dwadzieścia procent. Takiej zwyżki nie otrzymało żadna inna działalność w mieście. 

Po prezentacji Piotr Osiecki, burmistrz miasta Sochaczew, wręczył podziękowania za pracę na rzecz SRS III kadencji, a następnie nominacje dla nowych członków, którzy będą pracowali w IV kadencji. Przez kolejne dwa lata na rzecz sochaczewskiego sportu będą pracowały następujące osoby:

Sochaczewska Rada Sportu – IV kadencja

Marek Fergiński – przewodniczący

Sławomir Dorywalski – przedstawiciel Rady Miejskiej w Sochaczewie

Agata Kalińska – przedstawiciel Burmistrza Miasta Sochaczew

Andrzej Cichoński – Stowarzyszenie Kajakarzy Sochaczewa

Grzegorz Ciesielski – KS Bzura Sochaczew

Marta Cypel – UKS Dragon Fight Club Sochaczew

Piotr Cypel – Stowarzyszenie Amatorska Liga MMA

Paweł Domański – UKS Dwójka Sochaczew

Bronisław Gawrylczyk – SKTS Sochaczew

Mieczysław Głuchowski – Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sochaczewie

Roman Janiszek – UKS Unia Boryszew

Marek Kępski – Orka Sochaczew

Jarosław Mechecki – Szarak Sochaczew

Marcin Niemiec – SCSW

Bogdan Pietrak – RC Orkan Sochaczew

Arkadiusz Sobieraj – UKS Orkan Judo Sochaczew

Patryk Sobieraj – WOPR Sochaczew

Jakub Seklecki – UKS „Osiemdziesiątka” Sochaczew

Józef Szajewski – KS Oldboy Orkan Sochaczew

Anna Ulicka – EBMO

Emanuel Zimny – KM Aktywni Sochaczew

Na koniec burmistrz miasta życzył nowo wybranym członkom wytrwałości, a jednocześnie zwrócił uwagę, że trzeba potrzeba konsolidacji w poszczególnych dyscyplinach:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Marek Fergiński, przewodniczący III i IV kadencji SRS:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Tomasz Marciniak

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe