Pozyskane miliony już wpisane do planów finansowych - można zaczynać inwestycje

  • 16.11.2017, 15:00
  • Izabela Goryniak
Pozyskane miliony już wpisane do planów finansowych - można zaczynać inwestycje
Rada Miejska Sochaczewa już formalnie wprowadziła do swoich planów budżetowych pozyskane w ostatnim czasie dofinansowania na różne zadania inwestycyjne. Podczas wtorkowej sesji zaktualizowano Wieloletnią Prognozę Finansową.

O szczegółach mówi skarbnik miasta Jolanta Brzóska

loadingŁaduję odtwarzacz...


Miasto pozyskało także dotacje na renowacje i rozwój terenów zielonych - a to jeszcze nie wszystko
loadingŁaduję odtwarzacz...

Ponadto w WPF pojawiło się nowe zadanie – wykonanie elewacji budynku Urzędu Miejskiego i będzie to już ostatni etap prac związanych z kompleksowym remontem tego przedwojennego gmachu, w tym dostosowywaniem go do potrzeb niepełnosprawnych. Z dwóch do trzech milionów podniesiono przyszłoroczne wydatki miasta na remont ulicy Licealnej i części 15 Sierpnia. Podobnie z 818 tys. do 900 tys. wzrosły planowane nakłady na budowę boiska przy Szkole Podstawowej nr 4.

Izabela Goryniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe