Narkotykom mówimy nie - 7 dni na Mazowszu

  • 10.11.2017, 11:30 (aktualizacja 10.11.2017, 11:46)
  • Katarzyna Żakowska
7dni_2017-11-10.mp3
loadingŁaduję odtwarzacz...
„Monitorowanie oraz przeciwdziałanie narkomanii na poziomie lokalnym” to międzynarodowa konferencja organizowana co roku wspólnie przez Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej oraz Krajowe Biuro ds.Przeciwdziałania Narkomanii. To okazja do spotkania oraz dyskusji ekspertów zajmujących się problematyką narkotyków i narkomanii. Podczas dwudniowej konferencji prezentowane były m.in. wyniki najnowszych badań, a także skala zjawiska i sposoby przeciwdziałania nowym substancjom psychoaktywnym tzw. „dopalaczom”.

Narkotyki, dopalacze i inne substancje psychoaktywne, wyniki najnowszych badań krajowych i europejskich, główne tendencje, osiągnięcia oraz przeciwdziałanie narkomani – to główne tematy międzynarodowej konferencji organizowanej przez Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej oraz Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii. Podczas spotkania poruszony został również temat medycznej marihuany.

Poza tym w audycji:

  • Zmiany w Muzeum Niepodległości w Warszawie
  • Gminy subregionu siedleckiego inwestują w PSZOK-i

  • Fundusze unijne na selektywną zbiórkę odpadów w gminach Pułtusk, Brok i Lelis

 

Fot: mazovia.pl

7 dni na Mazowszu to program radiowy przedstawiający przegląd najważniejszych wydarzeń na Mazowszu w minionym tygodniu.

Katarzyna Żakowska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe