Kultura w niedzielę - Śniadanie z gościem – Grażyna Bolimowska-Gajda zaprasza, dziś Janusz Frychel

  • 08.10.2017, 14:09
  • Grażyna Bolimowska-Gajda
Kultura w niedzielę - Śniadanie z gościem – Grażyna Bolimowska-Gajda zaprasza,…
Janusz Frychel jest basistą w Gangu Olsena - to polski rhythmandbluesowy zespół muzyczny. Powstał w klubie Pulsar w Rudzie Śląskiej w 1988 roku, a oficjalnie zadebiutował zdobywając pierwsze miejsce na Młodzieżowych Spotkaniach Muzycznych w Chojnowie. W następnych latach zespół występował m.in. na festiwalach Rawa Blues w Katowicach, w Jarocinie, na koncercie Rock Noc w Opolu. Był gościem Przystanku Woodstock. Prawie 30 lat na scenie, koncertuje w Polsce i za granicą. Janusz Frychel gra również w zespole Teren C - właśnie wydali nowa płytę. Najbliższy koncert Gangu Olsena odbędzie się w jednym z klubów angielskich.

Janusz Frychel pochodzi ze Śląska i mimo że mieszka w Żyrardowie, to więzi ze Śląskiem są bardzo silne 

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Gang Olsena debiutował  w bardzo ciekawych czasach, choć dla muzyków niełatwych

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Janusz podobnie jak jego koledzy  poza Gangiem Olsena występował też w innych zespołach muzycznych, obecnie jest to Teren C            z Teresina 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

 

 

Grażyna Bolimowska-Gajda

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe