Inauguracja kampanii społecznej „Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny – wyprawka dla pierwszoklasistów” - 7 dni na Mazowszu

  • 22.09.2017, 09:20 (aktualizacja 22.09.2017, 09:42)
  • Małgorzata Kazur
7dni_2017-09-22.mp3
loadingŁaduję odtwarzacz...
Wyprawka dla pierwszoklasistów” to kontynuacja prowadzonej od 2014 r. kampanii społecznej samorządu Mazowsza – „Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny”. Dzięki niej kilkadziesiąt tysięcy uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z naszego województwa zostało wyposażonych w elementy odblaskowe.

Kampania „Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny – wyprawka dla pierwszoklasistów” skierowana jest do dzieci, które w tym roku rozpoczęły naukę w szkole podstawowej. W ramach kampanii dzieci otrzymają wyprawkę, w skład której wchodzą elementy odblaskowe w formie zawieszek – można je przypiąć do ubrania lub plecaka, opaski odblaskowej oraz opaski LED, którą można założyć na rękę lub obuwie. Dzieci biorące udział w kampanii będą również mogły zobaczyć, jak widoczna dla kierowcy samochodu jest osoba z odblaskiem i bez niego.

Prócz tego w audycji:

  • 100 mln zł na drogi powiatowe,
  • Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie już po raz trzeci otrzymał znak jakości „Przyjazny Urząd”,
  • stypendia dla najlepszych maturzystów na Mazowszu,
  • XI edycja konkursu „Mazowieckie Zdarzenia Muzealne – Wierzba” już za nami.

Fot: mazovia.pl

7 dni na Mazowszu to program radiowy przedstawiający przegląd najważniejszych wydarzeń na Mazowszu w minionym tygodniu.

 

Małgorzata Kazur

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe