Mama małego Maksa podziękowała sochaczewskim policjantom, za pomoc w szybkim dotarciu do szpitala

  • 18.09.2017, 11:00
  • Katarzyna Żakowska
Mama małego Maksa podziękowała sochaczewskim policjantom, za pomoc w szybkim dotarciu do szpitala
Do mazowieckiej Komendy Policji wpłynął nietypowy mail. Matka małego Maksa, który w lipcu uległ bardzo ciężkiemu wypadkowi przesłała podziękowania dla sochaczewskich policjantów. Przez zakorkowane miasto przepilotowali oni samochód, którym rodzice wieźli nieprzytomnego chłopca. Dziecko w stanie krytycznym trafiło pod opiekę lekarzy. Być może natychmiastowe zaangażowanie i pomoc policjantów przyczyniło się do tego, że dzisiaj chłopiec żyje i jest już zdrowy.

Funkcjonariusze, którzy wykazali się nie tylko właściwym zachowaniem, ale również empatią to policjanci Referatu Patrolowo - Interwncyjnego Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie, st. post. Martyna Katana, sierż. Marcin Fularski oraz sierż. Grzegorz Berus.

Mundurowym gratulujemy postawy i życzymy sukcesów w dalszej służbie, a mamie Maksa dziękujemy za ten miły gest  :)

KPP Sochaczew

 

Katarzyna Żakowska

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe