Kultura w niedzielę. Śniadanie z gościem - Grażyna Bolimowska-Gajda rozmawia z Katarzyną Laurens uprawiającą fitness estetyczny

  • 27.08.2017, 14:31 (aktualizacja 27.08.2017, 19:57)
  • Grażyna Bolimowska-Gajda
Kultura w niedzielę. Śniadanie z gościem - Grażyna Bolimowska-Gajda rozmawia…
W marcu 2017 po raz pierwszy wzięła udział w międzynarodowych zawodach federacji Miami Pro "Miami Pro World Championship 2017" w kategorii ""Bikini Fitness Amateur powyżej 35 lat" i w kategorii "Fit Mums". W zawodach wzięło udział ponad 200 atletów z całego świata, zarówno w części dla amatorów jak i zawodowych atletów". Zajęła drugie miejsce w obu kategoriach! Dwa puchary i tytuł "MP Professional Athlete" otworzyły jej drogę do udziału w kolejnych zawodach w klasyfikacji "Professional athlete". Teraz dużo treningów i przygotowania do kolejnych zawodów, najprawdopodobniej w 2018.

Polka mieszkająca w Anglii

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Fitness estetyczny

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Wyrzeczenia

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Kolejne zawody

loadingŁaduję odtwarzacz...

Grażyna Bolimowska-Gajda

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe