Lekkoatletyczne zmagania szkół podstawowych i gimnazjalnych

  • 14.06.2017, 18:38 (aktualizacja 16.06.2017, 20:54)
  • Tomasz Marciniak
Lekkoatletyczne zmagania szkół podstawowych i gimnazjalnych
W środę na terenie Zespołu Szkół w Chodakowie odbyły się III lekkoatletyczne zawody szkół podstawowych i gimnazjalnych o puchar Burmistrza Miasta Sochaczew.

Całe zawody podsumował zastępca burmistrza, Marek Fergiński:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zadowolenia z osiągniętych wyników nie krył główny organizator, Zbigniew Pakuła, dyrektor zespołu szkół w Sochaczewie:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wyniki zawodów lekkoatletycznych w Zespole Szkół w Sochaczewie o Puchar Burmistrza Miasta Sochaczew

 

Gimnazjum klasy I-II

 

Skok w dal dziewcząt:

I miejsce - 4,30 – Dominika Jagiełło - Gimnazjum Nr 2 Sochaczew

II miejsce – 4,21 – Natalia Skoneczna - Gimnazjum Nr 3 Sochaczew

III miejsce – 4,08 – Maria Kucharska - Gimnazjum Kampinos

 

Skok w dal chłopców:

I miejsce – 6,40 – Jan Wierzbicki - Gimnazjum Nr 1 Sochaczew

II miejsce – 5,35 – Jakub Kasza - Gimnazjum Nr 3 Sochaczew

III miejsce – 5,10 – Bartłomiej Janowski - Gimnazjum Nr 3 Sochaczew

 

Bieg na 100 m dziewcząt:

I miejsce – 15,15 – Natalia Skoneczna - Gimnazjum Nr 3 Sochaczew

II miejsce – 15,30 – Kinga Burzyńska - Gimnazjum Nr 3 Sochaczew

III miejsce – 15,65 – Aleksandra Piętka - Gimnazjum Kampinos

 

Bieg na 100 m chłopców:

I miejsce – 12,29 – Michał Gąsior - Gimnazjum Nr 3 Sochaczew

II miejsce – 12,37 – Jan Wierzbicki - Gimnazjum Nr 1 Sochaczew

III miejsce – 12,53 – Łukasz Pawlak - Gimnazjum Nr 2 Sochaczew

 

Rzut piłeczką palantowa dziewcząt:

I miejsce – 41,00 – Maria Kucharska - Gimnazjum Kampinos

II miejsce – 31,00 – Wiktoria Zięcina - Gimnazjum Nr 3 Sochaczew

III miejsce – 29,00 – Izabela Bogucka - Gimnazjum Nr 3 Sochaczew

 

Rzut piłeczką palantową chłopców:

I miejsce – 66,00 – Kacper Skorupski - Gimnazjum Nr 2 Sochaczew

II miejsce – 56,00 – Dawid Kruszyński - Gimnazjum Kampinos

III miejsce – 50,00 – Mikołaj Walczak - Gimnazjum Nr 3 Sochaczew

 

Gimnazjum klasy III

 

Skok w dal dziewcząt:

I miejsce – 4,50 – Patrycja Szymańska - Gimnazjum Nr 3 Sochaczew

II miejsce – 3,90 – Ewelina Łukawska - Gimnazjum Nr 2 Sochaczew

III miejsce – 3,65 – Wiktoria Półchłopek - Gimnazjum Nr 3 Sochaczew

 

Skok w dal chłopców:

I miejsce – 5,45 – Przemysław Dobijański - Gimnazjum Nr 1 Sochaczew

II miejsce – 5,30 – Michał Dmoch - Gimnazjum Nr 2 Sochaczew

III miejsce – 5,20 – Hubert Fortuna - Gimnazjum Nr 1 Sochaczew

 

Bieg na 100 m dziewcząt:

I miejsce – 15,80 – Magdalena Barciak - Gimnazjum Kampinos

II miejsce – 15,88 – Alicja Kądziela - Gimnazjum Nr 3 Sochaczew

III miejsce – 17,12 – Lidia Rożniata - Gimnazjum Nr 3 Sochaczew

 

Bieg na 100 m chłopców:

I miejsce – 12,48 – Przemysław Dobijański - Gimnazjum Nr 1 Sochaczew

II miejsce – 12,89 – Adrian Strycharski - Gimnazjum Nr 3 Sochaczew

III miejsce – 13,00 – Szczepan Felczak - Gimnazjum Nr 2 Sochaczew

 

Rzut piłeczką palantowa dziewcząt:

I miejsce – 44,00 – Sandra Kłak - Gimnazjum Nr 2 Sochaczew

II miejsce – 33,00 – Aleksandra Czmuchowska - Gimnazjum Kampinos

III miejsce – 30,00 – Weronika Szlendak - Gimnazjum Nr 3 Sochaczew

 

Rzut piłeczką palantową chłopców:

I miejsce – 77,00 – Maciej Pałyska - Gimnazjum Nr 1 Sochaczew

II miejsce – 65,00 – Karol Siejka - Gimnazjum Nr 3 Sochaczew

III miejsce – 55,00 – Jakub Jóźwiak - Gimnazjum Nr 3 Sochaczew

 

Sztafeta 4 x 300 m dziewcząt:

I miejsce – 3.27,28 - Gimnazjum Nr 3 Sochaczew

II miejsce – 3.32,47 - Gimnazjum Kampinos

III miejsce – 3.37,38 - Gimnazjum Nr 2 Sochaczew

 

Sztafeta 4 x 300 m chłopców:

I miejsce – 2.42,27 - Gimnazjum Nr 3 Sochaczew

II miejsce – 2.47,14 - Gimnazjum Nr 1 Sochaczew

III miejsce – 2.49,96 - Gimnazjum Nr 2 Sochaczew

 

Szkoła Podstawowa klasy IV

 

Skok w dal dziewcząt:

I miejsce – 3,75 – Dominika Czubak - SP nr 3 Sochaczew

II miejsce – 3,15 – Zuzanna Leszczyńska - SP Kampinos

III miejsce – 3,10 – Lena Kowalska - SP nr 2 Sochaczew

 

Skok w dal chłopców:

I miejsce – 4,25 – Nikolas Krzemiński - SP nr 2 Sochaczew

II miejsce – 3,70 – Mikołaj Bednarczyk - SP nr 3 Sochaczew

III miejsce – 3,60 – Piotr Michalak - SP nr 4 Sochaczew

 

Bieg na 40 m dziewcząt:

I miejsce – 7,03 – Michalina Gasik - SP nr 3 Sochaczew

II miejsce – 7,33 – Weronika Osińska - SP nr 7 Sochaczew

III miejsce – 7,41 – Ewa Ufa - SP nr 4 Sochaczew

 

Bieg na 40 m chłopców:

I miejsce – 6,69 – Jakub Rokicki - SP nr 3 Sochaczew

II miejsce – 6,98 – Szymon Bartosiewicz - SP nr 2 Sochaczew

III miejsce – 7,01 – Ernest Tyl - SP nr 7 Sochaczew

 

Rzut piłeczką palantowa dziewcząt:

I miejsce – 26,00 – Michalina Woźniak - SP Kampinos

II miejsce – 25,00 – Julia Kajak - SP nr 2 Sochaczew

III miejsce – 25,00 – Julia Kubiak - SP Kampinos

 

Rzut piłeczką palantową chłopców:

I miejsce – 38,00 – Piotr Michalak - SP nr 4 Sochaczew

II miejsce – 36,00 – Nikolas Krzemiński - SP nr 2 Sochaczew

III miejsce – 35,00 – Jakub Kołodziejczak - SP nr 3 Sochaczew

 

 

Szkoła Podstawowa klasy V-VI

 

Skok w dal dziewcząt:

I miejsce – 4,00 – Maja Kuczyńska - SP nr 4 Sochaczew

II miejsce – 3,80 – Joanna Janicka - SP Kampinos

III miejsce – 3,72 – Andżelika Ciba - SP nr 3 Sochaczew

 

Skok w dal chłopców:

I miejsce – 5,43 – Kacper Zygmunciak - SP nr 4 Sochaczew

II miejsce – 4,60 – Bartłomiej Tkacz - SP Kampinos

III miejsce – 4,15 – Jakub Czapczyński - SP Kampinos

 

Bieg na 60 m dziewcząt:

I miejsce – 8,77 – Natalia Więckowska - SP nr 7 Sochaczew

II miejsce – 9,48 – Julia Skomiał - SP nr 3 Sochaczew

III miejsce – 9,51 – Daria Dudek - SP Kampinos

 

Bieg na 60 m chłopców:

I miejsce – 7,78 – Patryk Olejniczak - SP nr 4 Sochaczew

II miejsce – 8,09 – Jakub Tkacz - SP Kampinos

III miejsce – 8,91 – Sebastian Lewandowski - SP nr 2 Sochaczew

 

Rzut piłeczką palantowa dziewcząt:

I miejsce – 33,00 – Klaudia Sujka - SP nr 7 Sochaczew

II miejsce – 31,00 – Liwia Szymańska - SP nr 3 Sochaczew

III miejsce – 30,00 – Wiktoria Tymorek - SP nr 3 Sochaczew

 

Rzut piłeczką palantową chłopców:

I miejsce – 67,00 – Patryk Olejniczak - SP nr 4 Sochaczew

II miejsce – 48,00 – Kajetan Szydłowski - SP nr 2 Sochaczew

III miejsce – 45,00 – Tymoteusz Grzegorowski - SP nr 4 Sochaczew

 

Sztafeta 4 x 300 m dziewcząt:

I miejsce – 3.35,38 - SP nr 4 Sochaczew

II miejsce – 3.37,47 - SP nr 3 Sochaczew

III miejsce – 3.43,08 - SP nr 7 Sochaczew

 

Sztafeta 4 x 300 m chłopców:

I miejsce – 2.58,80 - SP nr 4 Sochaczew

II miejsce – 3.14,59 - SP nr 2 Sochaczew

III miejsce - 3.24,89 - SP nr 7 Sochaczew

 

 

Biegi Chopinowskie

 

Gimnazjum klasy I-II

 

Bieg na 600 m dziewcząt:

I miejsce – 1.54,96 – Weronika Wilczek - Gimnazjum nr 3 Sochaczew

II miejsce – 1.59,62 – Maria Borowa - Gimnazjum Kampinos

III miejsce – 2.02,86 – Justyna Karczewska - Gimnazjum Nr 3 Sochaczew

 

Bieg na 1000 m chłopców:

I miejsce – 3.09,30 – Jakub Kasza - Gimnazjum Nr 3 Sochaczew

II miejsce – 3.11,61 – Jakub Wróblewski - Gimnazjum Nr 1 Sochaczew

III miejsce – 3.12,23 – Mateusz Nguyen - Gimnazjum Nr 2 Sochaczew

 

Gimnazjum klasy III

 

Bieg na 600 m dziewcząt:

I miejsce – 1.55,03 – Julia Dragańska - Gimnazjum Nr 3 Sochaczew

II miejsce – 2.02,58 – Martyna Sokołowska - Gimnazjum Nr 2 Sochaczew

III miejsce – 2.03,22 – Małgorzata Barciak - Gimnazjum Kampinos

 

Bieg na 1000 m chłopców:

I miejsce – 3.02,67 – Patryk Karczewski - Gimnazjum Nr 3 Sochaczew

II miejsce – 3.06,33 – Filip Kunicki - Gimnazjum Nr 1 Sochaczew

III miejsce – 3.10,18 – Mateusz Krzykowski - Gimnazjum Kampinos

 

Szkoła Podstawowa klasy IV

 

Bieg na 300 m dziewcząt:

I miejsce – 51.76 – Dominika Czubak - SP nr 3 Sochaczew

II miejsce – 54,11 – Michalina Gosik - SP nr 3 Sochaczew

III miejsce – 56,53 – Michalina Woźniak - SP Kampinos

 

Bieg na 300 m chłopców:

I miejsce – 50,98 – Adam Górski - SP nr 3 Sochaczew

II miejsce – 52,34 – Filip Dąbrowski - SP nr 2 Sochaczew

III miejsce – 53,05 – Patryk Białobrzewski - SP nr 4 Sochaczew

 

Szkoła Podstawowa klasy V-VI

 

Bieg na 300 m dziewcząt:

I miejsce – 47,39 – Natalia Więckowska - SP nr 7 Sochaczew

II miejsce – 50,86 – Magdalena Kuczyńska - SP nr 4 Sochaczew

III miejsce – 51,86 – Aleksandra Starbała - SP nr 2 Sochaczew

 

Bieg na 300 m chłopców:

I miejsce – 42,41 – Kacper Zygmunciak - SP nr 4 Sochaczew

II miejsce – 44,92 – Sebastian Lewandowski - SP nr 2 Sochaczew

III miejsce – 45,19 – Jan Romanowski - SP nr 4 Sochaczew

 

Klasyfikacja ogólna zawodów lekkoatletycznych

Gimnazjum

 

I miejsce – Gimnazjum Nr 3 Sochaczew

II miejsce - Gimnazjum Kampinos

III miejsce – Gimnazjum Nr 2 Sochaczew

IV miejsce – Gimnazjum Nr 1 Sochaczew

 

Szkoła Podstawowa

 

I miejsce – SP nr 4 Sochaczew

II miejsce – SP nr 3 Sochaczew

III miejsce – SP nr 2 Sochaczew

IV miejsce – SP nr 7 Sochaczew

V miejsce – SP Kampinos

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tomasz Marciniak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe