Jubileuszowe bieganie w Bielicach

  • 04.06.2017, 10:47 (aktualizacja 05.06.2017, 12:18)
  • Tomasz Marciniak
Jubileuszowe bieganie w Bielicach
XXV Jubileuszowe Biegi Młodych Olimpijczyków przeszły do historii. W sobotę na terenie jednostki wojskowej w Bielicach odbyła się największa biegowa impreza w naszym powiecie.

Prawie 2000 zawodniczek i zawodników ze 100 szkół stawiło się na XXV Biegi Młodych Olimpijczyków. Przez całe zawody  towarzyszyła słoneczna pogoda. Radio Sochaczew na żywo ze swojego namiotu relacjonowało całą imprezę. Biegi otwrzył Mieczysław Głuchowski, pomysłodawca EBMO:

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Nasz namiot odwiedził m.in. Andrzej Supron, wicemistrz olimpijski z Moskwy, multimedalista mistrzostw świata i europy w zapasach:

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Gościliśmy Tadeusza Głuchowskiego, wicestarostę sochaczewskiego, który był pierwszym gospodarzem biegów w 1993 roku w Gawłowie:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Puchar Radia Sochaczew w biegu szkół ponadgimnazjalnych dziewcząt trafił do Dagmary Cybulskiej, która w Bielicach wygrała już po raz siódmy:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wyniki:

XXV Europejskie Biegi Młodych Olimpijczyków

Bielice 4 czerwca 2017

 

Wyniki indywidualne

500 m klasy I szkół podstawowych dziewcząt

  1. NADIA SMYCZEK SP 1 w Rawie Mazowieckiej

  2. IGA NIEZGODA SP 4 w Rawie Mazowieckiej

  3. MAJA DZIUBA SP 4 w Rawie Mazowieckiej

  4. KLAUDIA PIĄTKOWSKA SP 2 w Żychlinie

  5. MARIA KRZYCKA SP w Bieniewicach

  6. AMELIA KAŹMIERCZAK SP w Boguszycach

  7. ALICJA MARAT SP4 w Sochaczewie

 

500 m klasy I szkół podstawowych chłopców

 

  1. MATEUSZ GRUSZWELD SP 1 w Rawie Mazowieckiej

  2. IGOR PIEKUT SP w Boguszycach

  3. JAKUB IWANIAK SP 2 w Żychlinie

  4. ŁUKASZ BIAŁKOWSKI SP 2 w Żychlinie

  5. JAKUB NOWAK SP 1 w Rawie Mazowieckiej

  6. DAWID PTASZYŃSKI SP w Gawłowie

...

8. MACIEJ MAJKOWSKI SP w Śladowie

 

500 m klasy II szkół podstawowych dziewcząt

 

1. WIKTORIA BAŁDYGA SP w Węgrowie

2. KORNELIA PAKUŁA SP w Iłowie

3. JULIA KOTECKA Szkoła SP 2 w Żychlinie

4. NATALIA PIOTROWSKA SP 4 w Rawie Mazowieckiej

5. OKTAWIA GROTEK SP w Sierzchowach

6. MARIA BOLCZAK SP 4 w Sochaczewie

...

10. MAGDALENA NIEWIADOMSKA SP w Paprotni

 

500 m klasy II szkół podstawowych chłopców

 

1. MATEUSZ WOJDA SP 4 w Sochaczewie

2. BARTOSZ PSZCZÓŁKOWSKI SP w Gawłowie

3. MAKSYMILIAN ROŻNIATOWSKI SP 2 w Żychlinie

4. SERGIUSZ STEFANIAK SP 1 w Rawie Mazowieckiej

5. WOJCIECH SOBIESZEK SP w Boguszycach

6. IGOR MITROWSKI SP w Międzyborowie

...

9. MACIEJ DUPLICKI SP w Młodzieszynie

10. MACIEJ WASILEWSKI SP 4 w Sochaczewie

 

700 m klasy III szkół podstawowych dziewcząt

 

1. ADRIANNA BANY SP w Lesznie

2. WERONIKA OJDANA SP w Węgrowie

3. PAULINA WŁODARCZYK SP 4 w Sochaczewie

4. JULIA KONARSKA SP w Kozłowie Biskupim

5. KARINA BARTNIK SP w Jedlińsku

6. KATARZYNA PNIEWSKA SP w Bieniewicach

7. ZOFIA GOŁKOWSKA SP 4 w Sochaczewie

8. NIKOLA STĘPNIAK SP w Żukowie

 

700 m klasy III szkół podstawowych chłopców

 

1. KAMIL JAŻDŻYK SP 3 w Sochaczewie

2. ADRIAN ZYŚK SP w Stoczku

3. DANIEL ROLEWSKI SP w Łącku

4. OSKAR EDWARD SP 3 w Sochaczewie

5. KAROL KOWALCZYK SP w Jedlińsku

6. WOJTEK GODZINA SP w Bieniewicach

7. MICHAŁ STANKIEWICZ SP w Kozłowie Biskupim

 

 

700 m klasy IV szkół podstawowych dziewcząt

 

1. ELIZA GALIŃSKA SP w Pruszkowie

2. ROKSANA MAZUREK SP w Bulkowie

3. MICHALINA LESZKIEWICZ SP 2 w Głownie

4. KAROLINA OLESIEJUK SP w Bieniewicach

5. AMELIA DOBROWOLSKA SP 1 w Rawie Mazowieckiej

6. MICHALINA GOSIK SP 3 w Sochaczewie

...

8.ANNA KARPIŃSKA SP w Iłowie

10. DOMINIKA CZUBAK SP 3 w Sochaczewie

 

700 m klasy IV szkół podstawowych chłopców

 

1. MIKOŁAJ BEDNARCZYK SP 3 w Sochaczewie

2. WIKTOR SOT SP w Kozłowie Biskupim

3. PATRYK BIAŁOBRZESKI SP 4 w Sochaczewie

4. BARTEK CYRAN SP w Sadownem

5. BARTOSZ FIGAT SP w Wyczółkach

6. MIŁOSZ KLUCZYK SP w Żukowie

...

  1. SZYMON SKORUPA SP w Kozłowie Biskupim

 

700 m klasy V szkół podstawowych dziewcząt

 

1. ZUZANNA SKIBIŃSKA SP w Bulkowie

2. BARBARA WOŹNIAK SP w Cielądzu

3. ALEKSANDRA SZKOŁUT SP w Węgrowie

4. KALINA GOS SP 1 w Rawie Mazowieckiej

5. WIKTORIA KARLICKA SP w Bieniewicach

6. MARTYNA KAROLCZUK SP 4 w Rawie Mazowieckiej

...

  1. ALICJA ZIMOCHOCKA SP 4 w Sochaczewie

 

 

700 m klasy VI szkół podstawowych dziewcząt

 

1. NATALIA BOROWIEC SP 1 w Rawie Mazowieckiej

2. KATARZYNA POWIERŻA SP w Stoczku

3. MAJA KUCZYŃSKA SP 4 w Sochaczewie

4. ALEKSANDRA KAROLCZUK SP 4 w Rawie Mazowieckiej

5. AMELIA BIELASZEWSKA SP w Żukowie

6. WIKTORIA FRANK SP 3 w Sochaczewie

7. RÓŻA JANUSZEWSKA SP w Rybnie

 

  1. KAROLINA FELINIAK SP w Iłowie

 

1000 m klasy V szkół podstawowych chłopców

 

1. JULIAN RUMAN SP w Stoczku

2. JAN ROMANOWSKI SP 4 w Sochaczewie

3. ERYK TYL SP 7 w Sochaczewie

4. MARIO BARRA SP 1 w Rawie Mazowieckiej

5. MICHAŁ FERENC SP w Bieniewicach

6. IGOR NOWAKOWSKI SP w Lutkówce

7. KACPER RZEPCZYŃSKI SP nr 4 w Sochaczewie

 

1000 m klasy VI szkół podstawowych chłopców

 

1. KACPER ZYGMUNCIAK SP 4 w Sochaczewie

2. MATEUSZ ADAMCZYK SP w Jedlińsku

3. KRYSTIAN CICHOCKI SP w Sadownem

4. MATEUSZ LEWANDOWSKI SP w Cielądzu

5. PATRYK KUKWA SP w Stoczku

6. MAKSYMILIAN AWTUCH SP 3 w Sochaczewie

7. MATEUSZ TOMASZEWSKI SP w Brzozowie

...

  1. KACPER ORLIŃSKI SP w Janowie

 

 

1000 m klasy I gimnazjów dziewcząt

 

1. KAMILA NOWAK Gimnazjum w Rybnie

2. WERONIKA LEWANDOWSKA Gimnazjum w Wymysłowie

3. NATALIA FIRLEJ Publiczne Gimnazjum w Jedlińsku

4. WERONIKA SŁOMKA Publiczne Gimnazjum w Jedlińsku

5. NIKOLA PŁOCIŃSKA Gimnazjum w Kozłowie Biskupim

6. JULIA CIECIELĄG Publiczne Gimnazjum w Jedlińsku

...

  1. PATRYCJA BIERYTA Gimnazjum w Kozłowie Biskupim

 

10. EDYTA WRZOSEK Gimnazjum w Szymanowie

 

1000 m klasy I gimnazjów chłopców

 

1. ADRIAN KOBZA Publiczne Gimnazjum w Jedlińsku

2. PIOTR ŚLIWOWSKI Publiczne Gimnazjum w Jedlińsku

3. JOACHIM DĄBROWSKI Gimnazjum w Bieniewicach

4. ADRIAN SZCZEPANIAK Publiczne Gimnazjum w Jedlińsku

5. MATEUSZ JABŁONKA Gimnazjum w Sadownem

6. DANIEL SZEWCZYK Gimnazjum w Boguszycach

7. JAKUB GRZELAK Gimnazjum w Młodzieszynie

8. MATEUSZ NGUYEN Gimnazjum nr 2 w Sochaczewie

9. PAWEŁ KOŁODZIEJCZAK Gimnazjum w Kątach

10. JAKUB MALINOWSKI Gimnazjum w Rybnie

 

1000 m klasy II gimnazjów dziewcząt

 

1. ZUZANNA BUDNICKA Gimnazjum w Starych Proboszczewicach

2. ANNA WARDA Gimnazjum w Bulkowie

3. WERONIKA IRACKA Gimnazjum w Szymanowie

4. AGATA ZIÓŁEK Publiczne Gimnazjum w Jedlińsku

5. JULIA KARDA Gimnazjum w Kątach

6. NATALIA PANCER Gimnazjum w Kątach

7. KINGA OLBIŃSKA Gimnazjum w Kozłowie Biskupim

8. ILONA FELINIAK Gimnazjum w Iłowie

9. SYLWIA SZEWCZYK Gimnazjum w Rybnie

 

1000 m klasy III gimnazjów dziewcząt

 

1. MAGDA CIOŁAK Gimnazjum nr 2 w Rawie Mazowieckiej

2. JULIA MIKUCKA Gimnazjum w Bulkowie

3. PATRYCJA JACKIEWICZ Gimnazjum w Teresinie

4. ALEKSANDRA NOWAK Gimnazjum w Rybnie

5. ANNA RELIGA Publiczne Gimnazjum w Jedlińsku

6. WERONIKA BRZEZIŃSKA Gimnazjum w Młodzieszynie

...

8. JULIA DRAGAŃSKA Gimnazjum nr 3 w Sochaczewie

9. OLIWIA DZIEŁAK Gimnazjum w Wyczółkach

 

1500 m klasy II gimnazjów chłopców

 

1. JAKUB KASZA Gimnazjum nr 3 w Sochaczewie

2. ROBERT KLIMEK Gimnazjum w Boguszycach

3. MICHAŁ ROZANEK Publiczne Gimnazjum w Jedlińsku

4. JAKUB GRYZA Publiczne Gimnazjum w Jedlińsku

5. PIOTR SITAREK Gimnazjum w Cielądzu

6. JAKUB JAKUBOWSKI Gimnazjum w Boguszycach

...

9. MATEUSZ SZWARC Gimnazjum nr 3 w Sochaczewie

10. KRYSTIAN CENTKOWSKI Gimnazjum w Rybnie

 

1500 m klasy III gimnazjów chłopców

 

1. KACPER GOS Gimnazjum nr 2 w Rawie Mazowieckiej

2. MATEUSZ ZARĘBA Gimnazjum w Kątach

3. MACIEJ SZYMANIK Gimnazjum w Sadownem

4. KRZYSZTOF WÓJCIAK Gimnazjum w Cielądzu

5. TOMASZ AMBROZIK Gimnazjum w Cielądzu

6. KACPER NOWAKOWSKI Publiczne Gimnazjum w Jedlińsku

...

8. MARCIN KUBIAK Gimnazjum w Kozłowie Biskupim

9. BARTŁOMIEJ KACZMAREK Gimnazjum w Młodzieszynie

10. PAWEŁ SZCZUREK Gimnazjum w Kozłowie Biskupim

 

1000 m szkoły ponadgimnazjalne dziewczęta

 

  1. DAGMARA CYBULSKA LO im. Fr. Chopina w Sochaczewie

  2. KLAUDIA CYBULSKA LO im. Fr. Chopina w Sochaczewie

  3. MARLENA RYKACZEWSKA LO im. S. Żeromskiego w Żyrardowie

  4. ALEKSANDRA WIŚNIEWSKA ZS CKP w Sochaczewie

  5. JUSTYNA ADAMCZYK Zespół Szkół Ogólnokształcących w Boguszycach

  6. BEATA KLIMEK Zespół Szkół Ogólnokształcących w Boguszycach

 

1500 m szkoły ponadgimnazjalne chłopcy

  1. MICHAŁ PAWŁOWSKI Zespół Szkół w Błoniu

  2. KAROL KAŹMIERCZAK ZS CKP w Sochaczewie

  3. SZYMON NOSEK Zespół Szkół Ogólnokształcących w Boguszycach

  4. DANIEL NOSARZEWSKI Zespół Szkół im. J. Iwaszkiewicza w Sochaczewie

  5. KAMIL SKORUPA Zespół Szkół w Błoniu

  6. MARCIN GAŁCZYŃSKI ZSMR w Piątku

 

WYNIKI ZESPOŁOWE SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH

 

  1. Publiczne Gimnazjum w Jedlińsku 118

  2. Gimnazjum w Młodzieszynie 50

  3. Gimnazjum w Rybnie 48

  4. Gimnazjum w Bielawach 46

  5. Gimnazjum w Cielądzu 44

  6. Gimnazjum w Kozłowie Biskupim 42

  7. Gimnazjum nr 3 w Sochaczewie 42

  8. Gimnazjum Publiczne w Żychlinie 38

 

 

WYNIKI ZESPOŁOWE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

 

  1. Szkoła Podstawowa nr 4 w Sochaczewie 131

  2. Szkoła Podstawowa nr 1 w Rawie Mazowieckiej 127

  3. Szkoła Podstawowa nr 3 w Sochaczewie 104

  4. Szkoła Podstawowa w Jedlińsku 100

  5. Szkoła Podstawowa w Bieniewicach 91

  6. Szkoła Podstawowa nr 4 w Rawie Mazowieckiej 85

  7. Szkoła Podstawowa w Węgrowie 84

  8. Szkoła Podstawowa w Stoczku 82

  9. Szkoła Podstawowa w Kozłowie Biskupim 72

  10. Szkoła Podstawowa w Iłowie 68

 

 

Tomasz Marciniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe