Krzysztof Wasilewski Honorowym Obywatelem Sochaczewa

  • 24.05.2017, 15:30
  • Izabela Goryniak
Krzysztof Wasilewski Honorowym Obywatelem Sochaczewa
Podczas dzisiejszej sesji Rada Miasta Sochaczew zdecydowała o przyznaniu honorowego obywatelstwa harcmistrzowi Krzysztofowi Wasilewskiemu, komendantowi hufca ZHP, dyrektorowi Powiatowego Urzędu Pracy, społecznikowi. Krzysztof Wasilewski jest też szefem sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i przyjacielem naszej redakcji. Bardzo się cieszymy i gratulujemy!

Krzysztof Wasilewski od początku organizuje w naszym powiecie finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Angażuje się w organizację wielu imprez, wspiera radą i pomocą młodych i starszych wolontariuszy. Jest człowiekiem, bez którego wizerunek naszego miasta i powiatu byłby niepełny. Druhu Krzysztofie - jako przyjaciele gratulujemy z całego serca!!!

 

Izabela Goryniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe