Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 19 kwietnia 2024 20:40

Bzura wygrywa z Węgrowem

W bardzo dobrych nastrojach zasiądą do stołu Wielkanocnego piłkarze Bzury Chodaków. Podopieczni Juliusza Kruszankina pokonali Czarnych Węgrów 1:0.

Autor: Krzysztof Lewandowski

To był bardzo trudny mecz dla obu zespołów. Po pierwszej wyrównanej połowie, drugą lepiej zaczęli goęcie, którzy stworzyli trzy znakomite sytuacje bramkowe. Na szczęście po raz kolejny Sebastian Kotlarski stanął na wysokości zadania i zachował czyste konto. W 86 minucie Kamil Bartosiewiocz w zamieszaniu podbramkowym z bliska wpakował piłkę do bramki i zwycięstwo Bzury stało się faktem. Tym samym piłkarze chodakowskiej drużyny oddalili się od strefy spadkowej.

Bzura Chodaków – Czarni Wegrów 1:0 (0:0)

Bramka: Kamil Bartosiewicz (86’)

Bzura: Kotlarski, Szewczyk, Chukwuemeka, Binienda, Kowalski, Więczek (65’ Oliwa), Oziemblewski, A.Niemyjski (67’ Kacprzak), Bartosiewicz, K.Stencel (46’ Wojciechowski)