Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 19 kwietnia 2024 21:23

Bzura Chodaków nie zwalnia tempa

Piłkarze Bzury Chodaków wygrali czwarte spotkanie tej wiosny. Tym razem pokonali na wyjeździe Mławiankę Mława 1:0. W najbliższej kolejce chodakowski zespół zmierzy się u siebie z Mazovią Mińsk Mazowiecki.

W pierwszej połowie mecz był wyrównany. W 43 minucie po akcji Kamila Bartosiewicza, interweniujący obrońca zagra piłkę ręką i sędzia podyktował rzut karny. Pewnym egzekutorem okazał się Kamil Stencel i Bzura do szatni schodziła z jednobramkową zaliczką.

W drugiej połowie Mławianka osiągnęła optyczną przewagę. Bzura za bardzo dała zepchnąć się do obrony, ale z ataków gospodarzy nic nie wynikało. Kilka razy z bardzo dobrej strony pokazał się Sebastian Kotlarski, który swoimi interwencjami wprowadzał spokój i pewność w szeregi chodakowskiej drużyny. Teraz podopiecznych Juliusza Kruszankina czeka bardzo ciężki mecz przed własną publicznością. 1 kwietnia do Chodakowa przyjeżdża Mazovia Mińsk Mazowiecki.