Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 20 kwietnia 2024 00:06

Dawid Maciaszek ze złotym medalem

Dawid Maciaszek zdobył złoty medal w brazylijskim jiu jitsu w kategorii OPEN, a Kamil Piegat był drugi w kategorii Senior ograniczona formuła do 66 kg, podczas VI zawodów MMA ku Czci Żołnierzy Wyklętych, które w minioną niedzielę odbyły się w Sochaczewie.

W niedzielę Sochaczew gościł uczestników VI Pucharu Pamięci Żołnierzy Wyklętych Miesznych Stylów Walki. Do hali przy ulicy Kusocińskiego 2 zawitało ok 180 zawodników z całej Polski. Wśród nich byli przedstawiciele Dragon Fight Sochaczew, którzy spisali się bardzo dobrze. Dawid Maciak zdobył złoty medal w brazylijskim jiu jitsu w kategorii OPEN, a Kamil Piegat, który debiutował w nowej kategorii Senior ograniczona formuła do 66 kg zajął drugie miejsce.