Kameralna sala SCK zaczęła działalność

  • 05.02.2017, 11:45 (aktualizacja 05.02.2017, 12:00)
  • Izabela Goryniak
Kameralna sala SCK zaczęła działalność Andrzej Wierzbicki
Piwnica Sochaczewskiego Centrum Kultury przy ul. 15 Sierpnia całkowicie zmieniła swój charakter - powstała w niej piękna sala klubowa, przystosowana do kameralnych koncertów. W sobotę odbyła się jej inauguracja.

W nieużywanych przez lata podziemiach budynku powstała sala kameralna na około 100 osób. W uroczystym otwarciu wzięły udział władze miasta z burmistrzem Piotrem Osieckim i przewodniczącym Rady Sylwestrem Kaczmarkiem, minister Maciej Małecki i wielu innych zaproszonych gości. Była symboliczna lampka szampana, pyszne ciasta, znakomita sochaczewska kawa i - oczywiście - muzyka. Z koncertem wystąpiła jazzowa wokalistka Barbara Błaszczyk ze swoim zespołem. 

Posłuchajcie naszej relacji

loadingŁaduję odtwarzacz...

Izabela Goryniak

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe