Finał Szlachetnej Paczki w Iwaszkiewiczu

  • 22.12.2016, 19:00
  • D. Kaczmarek
Finał Szlachetnej Paczki w Iwaszkiewiczu
Szlachetna Paczka co roku łączy tysiące osób w mądrym pomaganiu w tym magicznym przedświątecznym czasie. Zespół Szkół im. Jarosława Iwaszkiewicza nie zawiódł jak co roku!

Dzięki zaangażowaniu i ogromnym sercom uczniów, pracownikom szkoły, oraz koordynacji akcji prowadzonej przez Panią Dominikę Kaczmarek, zebraliśmy bardzo dużo darów dla rodziny Pani Ani. To między innymi 3015,50zł, a do tego mnóstwo żywności i artykułów chemicznych. Rodzinie przekazaliśmy 3 kartony ubrań, 7 kartonów pełnych żywności i słodyczy, 5 kartonów z artykułami chemicznymi oraz pralkę. Dodatkowo kupiliśmy dla Pani Ani prezent świąteczny i dla syna Roberta zestaw ubrań sportowych i buty zimowe. Rodzina otrzymała bony do miejskiego supermarketu o wartości 500 zł. Pani Ania wraz z synem od samego rana nie mogli doczekać się naszego przyjazdu. Kiedy przyjechaliśmy przywitali nas z uśmiechem na twarzy. Byli bardzo zaskoczeni i wzruszeni taką ilością paczek. Nie spodziewali się takiego daru. Nie wiedzieli, które paczki mają rozpakować jako pierwsze. Syn Robert kiedy otworzył swój prezent i zobaczył wymarzoną piłkę, torbę sportową wraz z ubraniami i butami od razu rozpromieniał. Chłopiec na początku był lekko zawstydzony, ale po chwili można było dostrzec radość i szczęście. Odzież i obuwie pasowały idealnie. Artykuły spożywcze, chemiczne, pralka, odzież, obuwie, specjalne upominki to wszystko zrobiło na rodzinie ogromne wrażenie. Byli bardzo zdumieni bonami żywnościowymi, które otrzymali. Wszystkie rzeczy, które otrzymali były dla nich spełnieniem marzeń.Pani Ania wraz synem byli bardzo wdzięczni za okazaną pomoc. W podziękowaniu Pani Ania wręczyła każdemu wolontariuszowi pomagającemu przy wnoszeniu paczek ciasto makowiec, które wcześniej sama upiekła. Pani Dominika otrzymała również piękny bukiet kwiatów, który był wzruszającym zakończeniem Naszej wizyty.

D. Kaczmarek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe