Dzienny Dom Pomocy Społecznej w Sochaczewie włącza się w obchody jubileuszu stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

  • 5.11.2018, 12:37
  • Jowita Leszczyńska
Dzienny Dom Pomocy Społecznej w Sochaczewie włącza się w obchody jubileuszu stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości.
Z Teresą Michałowską, dyrektor DDPS w Sochaczewie rozmawialiśmy o obchodach stulecia niepodległości Polski. Jak mówi, sekcja muzyczna DDPS jest bardzo aktywna, ale nie jedyna, która angażuje się w życie społeczności. 8.11 pensjonariusze przedstawią program słowno-muzyczny "Polsko, nie jesteś Ty już niewolnicą". Zachęcamy do udziału w wydarzeniu, a także wysłuchania wywiadu, bo z niego można się dowiedzieć, co jest bolączką seniorów w dzisiejszych czasach.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jowita Leszczyńska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe