16-letnia uciekinierka zatrzymana

  • 10.11.2017, 14:00
16-letnia uciekinierka zatrzymana
Do perfekcyjnego zatrzymania przez policjantów z komórki d/s przestępczości nieletnich doszło 8 listopada w autobusie miejskim ZKM. Dotyczyło ono 16-letniej sochaczewianki, która ukrywała się od 4 miesięcy na terenie naszego powiatu. Kryjówki swoje zmieniała, tak aby policjanci nie wiedzieli, gdzie akurat się znajduje.

Najprawdopodobniej przebywała u rodziny, znajomych, a także u swojego chłopaka, którzy wiedzieli, że dziewczyna uciekła z tzw. poprawczaka i się ukrywa. Wiele razy policjanci sprawdzali najbardziej prawdopodobne adresy, gdzie mogłaby przebywać uciekinierka, ale nie mogli spotkać dziewczyny bezpośrednio. 8 listopada patrol z komórki ds. nieletnich podczas wykonywania działań zauważył na przystanku ZKM na Korczaka poszukiwaną nieletnią. Aby nie wypłoszyć poszukiwanej, która już kilka razy uciekła na widok radiowozu, policjanci przejechali tak, aby dziewczyna myślała, żeby jej nie zauważyli. Dlatego zatrzymali radiowóz za zakrętem, aby nikt z przystanku nie mógł ich zauważyć i czekali aż poszukiwana wsiadła do autobusu wraz z innymi pasażerami. Gdy autobus ruszył w trasę policjanci ruszyli za nim, a następnie go zatrzymali. Kierowca autobusu po zatrzymaniu, otworzył tylko jedne drzwi, umożliwiając tym samym policjantce wejście do środka. Funkcjonariuszka na oczach zszokowanych pasażerów zatrzymała poszukiwaną nieletnią. Następnie radiowozem została przewieziona na komendę. Po przesłuchaniu została odwieziona do domu dla nieletnich, z którego być może już nie ucieknie.

JW

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe