Rodzinny Rajd Rowerowy "Od Juniora do Seniora"

start 17.06.2018 godz. 09:30

Starostwo Powiatowe w Sochaczewie, Powiatowy Zespół Edukacji

W tym roku uczestnicy pojadą w nim ósmy raz. Odbędzie się on 17 czerwca ze startem tradycyjnie spod urzędu Starostwa Powiatowego i metą w „Stodole nad Bzurą” w Kozłowie Biskupim. Rok temu organizatorzy pierwszy raz zorganizowali tam piknik po rajdzie i tak się to miejsce spodobało uczestnikom, że ponownie odbędzie się on tam ponownie. Tym razem rowerzyści przemierzą drogi zarówno gminne, miejskie, powiatowe, wojewódzkie, jak i krajowe – te utwardzone, asfaltowe, ale i gruntowe. Trasa poprowadzi przez miasto Sochaczew, następnie gminę Sochaczew, gminę Teresin, gminę Nowa Sucha, ponownie gminę Sochaczew, miasto Sochaczew do mety w gminie Nowa Sucha.

Zapisy:

Zgłoszenia do pobrania i złożenia od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00

w Starostwie Powiatowym w Sochaczewie (kancelaria ogólna - parter) lub w Powiatowym Zespole Edukacji.

Start:

  • godz. 9.30- parking przed Starostwem Powiatowym w Sochaczewie.
  • piknik: Kozłów Biskupi, ul. Północna 5, „Stodoła nad Bzurą” (ognisko, grill, zawody zręcznościowe, loteria, dmuchańce).
  • Na miejscu będzie dostępne stoisko z gastronomią i napojami, gdzie można zakupić m.in. posiłek na ognisko oraz gotową przekąskę z grilla.

Trasa rajdu: ok. 30 km (Sochaczew ⇒ Kożuszki ⇒Parcel ⇒Mikołajew ⇒Kozłów Biskupi)

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.