Udane turnieje Akademii Piłkarskiej Sochaczew U-10

  • 7.05.2018, 07:05 (aktualizacja 07.05.2018 07:18)
  • Tomasz Marciniak
Udane turnieje Akademii Piłkarskiej Sochaczew U-10 Akademia Piłkarska Sochaczew Oficjalnie
Zespół AP Sochaczew U-10 (rocznik 2008) w minionym tygodniu wziął udział w dwóch turniejach piłkarskich. Najpierw wystąpił w Słubicach na turnieju CHAMPIONS TROPHY U10 ELIMINACJE POLSKA, gdzie zajął 6 miejsce, a w minioną niedzielę zajął drugie miejsce na turnieju w Kobyłce.

TURNIEJ CHAMPIONS TROPHY U10 ELIMINACJE POLSKA

GRUPA ELIMINACYJNA (były 4 grupy)
AP Sochaczew - Śląsk Wrocław 0:1
AP Sochaczew - United Polonia Berlin 3:0
Bramki: Kuczyński - 2, Pszczółkowski
AP Sochaczew - Warta Gorzów 1:0
Bramka: Kuczyński
AP Sochaczew - FASE Szczecin 0:2
AP Sochaczew - Czwórka Kostrzyń 1:0
Bramka: Pszczółkowski
 
RUNDA II (rywalizowano w 2 grupach)
AP Sochaczew - Chemik Gorzów 0:0
AP Sochaczew - Gol Opole 2:1
Bramki: Kuczyński, Siemieniec
AP Sochaczew - Polonia Słubice 0:0
AP Sochaczew - FASE Szczecin 1:3
Bramka: Kuczyński
AP Sochaczew - Pogoń Szczecin 3:1
Bramki: Pszczółkowski, Kuczyński, Siemieniec
 
 
MECZ O 5. MIEJSCE
AP Sochaczew - AP Reissa 0:2
 
AP: Kacper Pisarek, Kacper Mamcarz, Mateusz Wojda, Szymon Adamcewicz, Damian Tomala, Michał Pytkowski, Paweł Ziółkowski, Kacper Kuczyński, Olek Siemieniec, Bartosz Pszczółkowski
Trener: Tomasz Trafalski
 
OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ:
1. Gwardia Koszalin
2. Śląsk Wrocław
3. FASE Szczecin
4. Pogoń Szczecin
5. AP Reissa
6. AP Sochaczew
7. Chemik Gorzów
8. Warta Poznań
9. Gol Opole
10. AP Gol Nowy Sącz
11. AP Falubaz Zielona Góra
12. Polonia Słubice 

 
TURNIEJ PIŁKARSKI DLA ROCZNIKA 2008 w Kobyłce
 
 
MECZE GRUPOWE
AP Sochaczew - Marcovia Marki 1:1
Bramka: Pszczółkowski
 
AP Sochaczew - MOSiR Mińsk Maz. 4:0
Bramki: Pszczółkowski - 2, Damian Tomala, Mateusz Wojda
 
AP Sochaczew - Mazur Radzymin 3:0
Bramki: samobójcza, Wojda, Pszczółkowski
 
AP Sochaczew - Bóbr Tłuszcz 3:1
Bramki: Siemieniec - 2, Pszczółkowski
 
PÓŁFINAŁ
AP Sochaczew - Mławianka Mława 4:0
Bramki: Tomala, Mamcarz, Wojda, Pszczółkowski
 
FINAŁ
AP Sochaczew - AP Żyrardów 2:2 karne 1:3
Bramki: Siemieniec, Pszczółkowski
 
OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ:
1. AP Żyrardów
2. AP Sochaczew
3. Marcovia Marki
4. Mławianka Mława
 
Najlepszy strzelec: Bartosz Pszczółkowski (AP Sochaczew) – 7 goli
Najlepszy bramkarz: Kacper Pisarek (AP Sochaczew)
 
AP: Kacper Pisarek, Kacper Mamcarz, Mateusz Wojda, Oliwier Mroczek, Wiktor Czepulaniec, Damian Tomala, Michał Pytkowski, Paweł Ziółkowski, Kacper Kuczyński, Olek Siemieniec, Bartosz Pszczółkowski


 

Tomasz Marciniak
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe