Podsumowanie konkursu "Dzień Bezpiecznego Internetu - tworzymy kulturę szacunku w sieci" w Młodzieszynie

Podsumowanie konkursu
W piątek w Szkole Podstawowej w Młodzieszynie odbyło się podsumowanie międzyszkolnego konkursu "Dzień Bezpiecznego Internetu - tworzymy kulturę szacunku w sieci". W takim dniu nie mogło zabraknąć rozmów o bezpieczeństwie w internecie. Spotkanie przeprowadziła funkcjonariuszka Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii oraz Dzielnicowa z terenu miasta Sochaczew

Z tej okazji w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Młodzieszynie spotkali się uczniowie kilku szkół z terenu powiatu sochaczewskiego. Młodsi uczestnicy mieli za zadanie zrobić plakat pt. "Dzień Bezpiecznego Internetu - tworzymy kulturę szacunku w sieci", a starsi prezentację multimedialną o tym samym tytule.Po uroczystym otwarciu imprezy przez panią dyrektor młodzież zaprezentowała krótkie przedstawienie mające na celu uświadomienie swoim rówieśnikom, że korzystanie z komputera i internetu może przynieść zarówno korzyści jak i zagrożenia. Wszystko zależy od użytkownika sieci. 

Obecne na spotkaniu sierż.szt. Izabela Pajek i st.sierż. Justyna Kostecka omówiły zagrożenia i konsekwencje związane z niewłaściwym korzystaniem z internetu.

Najbardziej oczekiwanym jednak przez wszystkich uczestników było rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród.  Nagrody za pierwsze trzy miejsca wręczyła Pani Wójt Gminy Młodzieszyn oraz Sekretarz Gminy Iłów. Pozostali uczestnicy otrzymali nagrody pocieszenia.

Paweł Pajka
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe