Teresiński Ośrodek Kultury zaprasza na spektakl Teatru Blaszany Bębenek p.t. "Smerfne przygody"

  • 12.01.2018, 10:47 (aktualizacja 12.01.2018 10:49)
Teresiński Ośrodek Kultury zaprasza na spektakl Teatru Blaszany Bębenek p.t.
Bohaterami przedstawienia są doskonale znane wszystkim dzieciom jak i dorosłym Smerfy. Jest to energiczna, pełna humoru historia, w której dzieci poznają bliżej Papę Smerfa, Ważniaka, Śpiocha i Łasucha.

Najmłodsi mogą aktywnie uczestniczyć i współtworzyć akcję dziejącą się w wiosce smerfów oraz okolicznym lesie. A czyhać tam będzie na nich wiele niebezpieczeństw. Największym z nich jest Gargamel, który tropi smerfy za pomocą kota Klakiera. W przedstawieniu widzowie usłyszą także autorskie utwory zaśpiewane przez Smerfy przy akompaniamencie gitary akustycznej. Blaszany Bębenek wystąpi w sali kameralnej Teresińskiego Ośrodka Kultury we wtorek 23 stycznia o godzinie 10.00.

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe