Piłkarskie zmagania w Teresinie

  • 6.12.2017, 18:53 (aktualizacja 06.12.2017 20:32)
Piłkarskie zmagania w Teresinie
W Zespole Szkół w Teresinie odbył się halowy turniej piłki nożnej o puchar Starosty Sochaczewskiego. Organizatorem zawodów było m.in. Radio Sochaczew.

6 grudnia w Teresinie odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej o puchar Starosty Sochaczewskiego. Organizatorami byli starostwo powiatowe w Sochaczewie, posterunek policji w Teresinie i Radio Sochaczew. Na starcie stanęło osiem drużyn. To siódme zawody, które odbyły się w Zespole Szkół w Teresinie.

Ewa Odolczyk, dyrektor szkoły:

Dzisiejszy turniej rozpoczął akcję charytatywną Niebieska Gwiazdka, której inicjatorką jest sierżant Anna Opęchowska-Ciak. Niestety z uwagi na obowiązki służbowe nie mogła uczestniczyć w turnieju. Zastępował ją  posterunkowy Mateusz Chmielewski:

Na boisku najlepsi okazała się drużyna Orły Krzyśka. Drugie miejsce zajęli piłkarze Kropidła II Niepokalanów, a trzecie FC Chikensy.

Najlepszy bramkarz - Dawid Kapuściński (3 TMO)

Najskuteczniejszy strzelec - Adrian Kazusek (3 PML) - 8 goli

Najlepszy zawodnik - Patryk Brzeziński - (IV T logistyczne)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe