Antek Smykiewicz prezentuje nową piosenkę świąteczną

  • 6.12.2017, 17:26 (aktualizacja 06.12.2017 21:12)
  • mr
Antek Smykiewicz prezentuje nową piosenkę świąteczną
"Na Nowo" to propozycja muzyczna, w której artysta kładzie nacisk na to, co najważniejsze w Bożym Narodzeniu – bliskość, braterstwo i pomoc tym, którzy są w potrzebie.

- Tekst do piosenki "Na Nowo" jest sumą moich przemyśleń dotyczących tego, co nas otacza, tego, czego nam na co dzień brak i tego, co tak naprawdę każdy z nas nie tylko od święta dostać powinien - mówi Antek Smykiewicz. - A czego tak właściwie nam dzisiaj brakuje? Moim zdaniem, brak nam nie wielkich, ociekających złotem prezentów, szału zakupów i fałszywej "świątecznej atmosfery", która udziela się nam w marketach już na początku października. Tylko właśnie tych rzeczy, których kupić nie możemy: pokoju, wrażliwości, wiary, miłości bliskich, których już z nami nie ma, a czasem nawet nas samych. Pisząc piosenkę "Na Nowo" chciałem wlać w serducha trochę pozytywu i nadziei. Miałem zarazem zamiar uniknąć pułapki "świątecznego" kiczu i zwrócić uwagę na to, o co w świętach Bożego Narodzenia właściwie chodzi. Na to, czego nam zwłaszcza wtedy tak naprawdę brakuje. Czasem warto schować dumę do kieszeni i podać sobie ręce, bo to, czego nie możemy kupić - możemy z łatwością dać sobie na wzajem zupełnie za darmo - miłość.

 

mr
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe