Świetna informacja dla kierowców

  • 20.11.2017, 18:00 (aktualizacja 20.11.2017 13:21)
  • Paweł Pajka
Świetna informacja dla kierowców
Długo wyczekiwany koniec remontu mostu na Pisi zbliża się do finału.

Na rzece Pisi powstała zupełnie nowa przeprawa dostosowana do ruchu tirów i innych samochodów o ponadstandardowej masie. Most zbudowano od podstaw w miejscu starego, rozebranego kilka miesięcy temu. Mówi Konrad Ziółkowski szef MZDW rejonu Grodzisk Mazowiecki.

Paweł Pajka
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

malesiniak
malesiniak 6.12.2017, 16:56
mamy 6 grudnia a mijanka nadal jest , raz jedna strona a raz druga, co gorsza nie widzialem zeby ktos cos tam robil
ewa
ewa 1.12.2017, 14:04
Czy ktoś wie z jakiego powodu w dniu wczorajszym tj. 30.11 po godzinie 16-tej remontowany most na Boryszewie był nieprzejezdny?
Stałam w korku w bezruchu ok. pół godziny i w końcu zrezygnowałam jak wielu kierowców i zawróciłam aby dostać się do Centrum wielokilometrowym objazdem.
Słyszałam, że zalewali asfalt. No i bardzo dobrze - wieczorem rzeczywiście był zalany, ale czy zajmowanie całej ulicy jest zgodne z prawem i umową z wykonawcą?
Czy UM wie coś na ten temat i wyciągnie konsekwencje w postaci naliczenia kary w stosunku do wykonawcy i/lub zleceniodawcy?
A co byłoby, gdyby wydarzył się wypadek? Jak przejechałaby karetka i straż?
ola
ola 29.11.2017, 15:55
Czy zapowiadany koniec remontu mostu na jutro t.j. 30 listopad jest nadal aktualny????
Sochaczewiak
Sochaczewiak 21.11.2017, 16:04
Obłęd, ludzie, ile to trwa! Codziennie przejeżdżam cały Sochaczew od Chodakowa do Boryszewa, Dobrze, że wreszcie przejezdna jest Trojanowska. Boryszew jest zapuszczony. Nie ma tam dobrego asfaltu
Mistrz kierownicy
Mistrz kierownicy 20.11.2017, 22:08
Ładny most będzie ! Mam nadzieje że doczekam za swojego żywota remontu ulicy od Trojanowa do Chodakowa bo od dzieciństwa dzień w dzień jeżdżę po tych wertepach.
Radio Sochaczew
Radio Sochaczew 21.11.2017, 07:35
Remont zaplanowany jest na przyszły rok, samorząd województwa zarezerwował już na ten cel pieniądze.
MMMM
MMMM 20.11.2017, 20:28
Wlasnie dzis jechalam . Konca to tam prosze Panstwa nie widac.

Pozostałe