Boisko przy "Trójce" gotowe!

  • 14.11.2017, 15:00
Boisko przy Urząd Miasta Sochaczew
Zakończyły się prace budowlane boiska wielofunkcyjnego przy szkołach podstawowych nr 1 i 3 w Sochaczewie. 13 listopada odbył się oficjalny odbiór techniczny i przekazanie obiektu w zarządzanie dyrektorom szkół.

Obiekt to dwa place do gry w koszykówkę i boisko do piłki ręcznej. Wokół nich przebiega trzytorowa bieżnia o nawierzchni poliuretanowej. Zainstalowano też sześć ławek i cztery kosze na śmieci. Z obiektu będzie można korzystać także po zmroku, bowiem jest oświetlony ośmioma lampami, znajdującymi się na czterech słupach.

Oficjalnego odbioru technicznego nowego obiektu sportowego dokonała naczelnik Wydziału Inwestycji i Modernizacji, Urszula Cielniak. Z ramienia urzędu miejskiego przekazała go w zarządzenie dyrektorom szkół – Małgorzacie Gorgis (Szkoła Podstawowa nr 1) i Krzysztofowi Werłatemu (Szkoła Podstawowa nr 3). Przy odbiorze obecni byli również przedstawiciele firmy ZIEL-BUD z Warszawy, wykonawcy inwestycji.

Koszt przedsięwzięcia wyniósł 1 043 728 zł. Był to jeden ze zwycięskich projektów Sochaczewskiego Budżetu Obywatelskiego 2017, dofinansowany dodatkowo ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki kwotą 364 300 zł.

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe