Ponad 6 milionów złotych na OZE otrzymają gminy Iłów i Słubice

Ponad 6 milionów złotych na OZE otrzymają gminy Iłów i Słubice mazovia.pl
Już w drugiej połowie 2018 r. na terenie gmin Iłów i Słubice zwiększy się udział odnawialnych źródeł energii w ogólnej produkcji energii elektrycznej i cieplnej. Ponad 6 mln zł wsparcia ze środków unijnych zainwestowane zostanie w zakup i montaż instalacji solarnych, pomp ciepła i ogniw fotowoltaicznych dla 31 budynków użyteczności publicznej i 101 indywidualnych gospodarstwach domowych i rolnych. Partnerami w realizacji projektu będą Gmina Słubice, Fundacja Euro Nation z Michałów-Grabiny oraz Ochotnicze Straże Pożarne z Iłowa i Słubic.

Wczoraj w Urzędzie Marszałkowskim podpisano umowę w tej sprawie - mówi wójt Roman Kujawa

Jeśli chodzi o solary, to gmina ma już doświadczenie - 160 mieszkańców uczestniczyło już w podobnym programie - dodaje wójt

 

Katarzyna Żakowska
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe