×

Prace w Ośrodkach idą pełną parą

Prace w Ośrodkach idą pełną parą Urząd Miasta Sochaczew
W trzech ważnych dla Sochaczewa obiektach trwają intensywne prace remontowe. Mowa o hali sportowej w Chodakowie i budynkach Sochaczewskiego Centrum Kultury w Chodakowie i Boryszewie. Za ponad pięć milionów złotych te inwestycje realizuje sochaczewska firma Sochbud.

Część robót związanych z termomodernizacją obiektów SCK została już wcześniej wykonana przez miasto. Wykonawca zamówił u producentów nowe okna i drzwi, czeka na ich dostawę.
- Z uwagi na pogodę prowadzimy obecnie głównie prace wewnątrz budynków. Zgodnie z planem pełną parą z najważniejszymi pracami ruszymy w październiku – mówi Krystian Nowicki, prezes firmy Sochbud.

O drugim etapie inwestycji - mówi dyrektor placówki Artur Komorowski

 

Prace w obecnym etapie mają zakończyć się do końca listopada. Ponad połowę z 5,1 mln pochłonie remont hali 2 647 700 zł, gdzie prócz typowych prac termomodernizacyjnych planuje się także wzmocnienie konstrukcji dachu, wymianę jego pokrycia, rozbiórkę schodów zewnętrznych, wymianę obróbek blacharskich, wykładziny na widowni, odnowienie parkietu hali, malowanie ścian i sufitów. 1 575 300 zł pochłonie termomodernizacja SCK przy ul. Chopina. W tym budynku planowane jest ocieplenie ścian zewnętrznych, piwnic, dachu, dojdzie do wymiany wszystkich drzwi i okien oraz modernizacji systemu grzewczego. Trzeci kontrakt na prace w SCK w Boryszewie wart jest 877100 zł.


 

Katarzyna Żakowska

Zdjęcia (6)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe