×

Zapraszamy na Mazowsze! [ZOBACZ FILM]

  • 25.08.2017, 09:29 (aktualizacja 25.08.2017 13:05)
  • Marta Milewska Rzecznik Prasowy Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego
Zapraszamy na Mazowsze! [ZOBACZ FILM] mazovia.pl
Zbliżający się koniec wakacji wcale nie oznacza, że kończą się możliwości wypoczynku w naszym regionie. Warto wykorzystać jesienne weekendy na bliższe poznawanie Mazowsza. Doskonałymi miejscami na spędzenie wolnego czasu są liczne instytucje kultury związane z samorządem województwa mazowieckiego.

Mazowsze zachwyca tym razem w spocie filmowym przygotowanym z myślą o mieszkańcach naszego regionu, ale też turystach szukających atrakcyjnych form spędzania czasu w ciekawych miejscach.

Aktywnie, kulturalnie, rodzinnie – możliwości wypoczynku na Mazowszu jest nieskończenie wiele. Zapraszamy wszystkich tych, którzy chcą przedłużyć sobie wakacje do spędzenia czasu w naszym regionie. Skanseny, urokliwe zamki, ale też liczne pikniki czy koncerty to, w myśl naszego hasła, idealny pomysł na weekend dwa kroki stąd – zaprasza Izabela Stelmańska, zastępca dyrektora departamentu kultury, promocji i turystki w urzędzie marszałkowskim województwa mazowieckiego.

Zachęcamy do rozpowszechniania materiału i odwiedzenia samorządowych instytucji kultury.

 

 

Marta Milewska Rzecznik Prasowy Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe