Piłkarze szlifują formę

Piłkarze szlifują formę fot. Krzysztof "MUDIN" Lewanowski
Drużyny piłkarskie przygotowują się do nowego sezonu. W miniony weekend nasze drużyny rozegrały kolejne mecze kontrolne.

Bzura Chodaków – Pelikan II Łowicz 0:3 (0:0)

Bzura: Zawodnik testowany 1, Żakowski, Tomczyk, Kowalski, Szewczyk, Bartosiewicz, Niemyjski, Kacprzak, Wojciechowski, Struzik, zawodnik testowany 2, Ponadto grali: Duda,m Wierzbicki, Żółtowski, zawodnik testowany 3

Promyk Nowa Sucha – Guzowia Guzów 6:2 (1:2)

Bramki: Paweł Zienkiewicz 3, Maciej Nowicki, Dominik Popławski, Adrian Chałubek

Promyk: Dragański, Drązikowski, Gajda, Kaźmierczak, Nowicki, zawodnik testowany, Piórkowski, Stypuła, Maciak, Zienkiewicz, Chałubek Ponadto grali: Popławski, Pacholski

Piast Feliksów -Tajfun Brochów 1:6 (1:2)

Bramki : Mariusz Kołodziejczyk - Jakub Danowski 2, Michał Malinowski, Damian Ploch, Michał Bratkowski, Mariusz Wiciak

Piast: Florczak, Kawczyński, Zych, Walczak, Sobczyk, Marcinkowski, Cieślak, zawodnik testowany 1, Miller, zawodnik testowany 2, Kołodziejczyk Ponadto grali: Kozłowski, Konik

Tajfun: Pregowski, Nowicki, Wasilewski, Kubiak, Orliński, Wiciak, Foks, Dzięcioł, Przydatek, Machnicki, Wójcik.

Grali jeszcze: Sobański, Danowski, Malinowski, Ploch, Nowakowski, Paduch, Pisarek, Piotrowski, Stefaniak, Bartkowski

Orkan - Rawka Bolimów 5:6 (4:2)

Bramki: Cezary Czarnecki -2, Jakub Sobieraj -2, Krystian Rafalski.

Grali:Antoni Gomza, Kołodziejczak, Widyński, Balcerzak, Adamiak, Czarnecki, Rafalski, Łańczak, Jeznach, Dzięcioł, Baliński, Pęsiek, Sobieraj, zawodnik testowany 1, zawodnik testowany 2, zawodnik testowany 3, zawodnik testowany 4.

KS II Teresin – Orzeł Kampinos 1:1 (1:0)

Bramka: Kamil Sawicki

Olimpia Chąśno – Unia Iłów 0:1 (0:1)

Bramka: Tomasz Grzywacz

Unia: Rafalski, K.Świątek, Janicki, Ł.Świątek, Damian Wojciechowski, Kamiński, Wiśniewski, Zając, zawodnik testowany, Krasoń, Grzywacz Ponadto grali: P.Felczak, P.Chmielak, Kunikowski, Zientara, Karasek, Ł.Felczak, Rząp

Orzeł Kampinos – Guzowia Guzów 6:3 (4:3)

Bramki: Grzegorz Komorowski 2, Kamil Sawicki, Hubert Dmoch, Kamil Pastusiński, Maciej Zelewski

Promyk Nowa Sucha – Guzowia Guzów 6:2 (1:2)

Bramki: Paweł Zienkiewicz 3, Maciej Nowicki, Dominik Popławski, Adrian Chałubek

Promyk: Dragański, Drązikowski, Gajda, Kaźmierczak, Nowicki, zawodnik testowany, Piórkowski, Stypuła, Maciak, Zienkiewicz, Chałubek Ponadto grali: Popławski, Pacholski

Piast Feliksów -Tajfun Brochów 1:6 (1:2)

Bramki : Mariusz Kołodziejczyk - Jakub Danowski 2, Michał Malinowski, Damian Ploch, Michał Bratkowski, Mariusz Wiciak

Piast: Florczak, Kawczyński, Zych, Walczak, Sobczyk, Marcinkowski, Cieślak, zawodnik testowany 1, Miller, zawodnik testowany 2, Kołodziejczyk Ponadto grali: Kozłowski, Konik

Tajfun: Pregowski, Nowicki, Wasilewski, Kubiak, Orliński, Wiciak, Foks, Dzięcioł, Przydatek, Machnicki, Wójcik.

Grali jeszcze: Sobański, Danowski, Malinowski, Ploch, Nowakowski, Paduch, Pisarek, Piotrowski, Stefaniak, Bartkowski

Orkan - Rawka Bolimów 5:6 (4:2)

Bramki: Cezary Czarnecki -2, Jakub Sobieraj -2, Krystian Rafalski.

Grali:Antoni Gomza, Kołodziejczak, Widyński, Balcerzak, Adamiak, Czarnecki, Rafalski, Łańczak, Jeznach, Dzięcioł, Baliński, Pęsiek, Sobieraj, zawodnik testowany 1, zawodnik testowany 2, zawodnik testowany 3, zawodnik testowany 4.

KS II Teresin – Orzeł Kampinos 1:1 (1:0)

Bramka: Kamil Sawicki

Olimpia Chąśno – Unia Iłów 0:1 (0:1)

Bramka: Tomasz Grzywacz

Unia: Rafalski, K.Świątek, Janicki, Ł.Świątek, Damian Wojciechowski, Kamiński, Wisniewski, Zając, zawodnik testowany, Krasoń, Grzywacz Ponadto grali: P.Felczak, P.Chmielak, Kunikowski, Zientara, Karasek, Ł.Felczak, Rząp

Orzeł Kampinos – Guzowia Guzów 6:3 (4:3)

Bramki: Grzegorz Komorowski 2, Kamil Sawicki, Hubert Dmoch, Kamil Pastusiński, Maciej Zelewski

Tomasz Marciniak
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe