Udany Festyn Rodzinny w Kurdwanowie

Udany Festyn Rodzinny w Kurdwanowie Katarzyna Żakowska
18 czerwca w piękną, słoneczną niedzielę został zorganizowany już po raz 14 Festyn Rodzinny w Kurdwanowie. Gorąca atmosfera, pyszne jedzenie i zabawa na dechach, a także moc atrakcji dla dużych i małych to elementy, których jak zwykle nie mogło zabraknąć na pikniku.

Organizatorzy Festynu Rodzinnego zadbali o moc atrakcji podczas imprezy, Z naszą reporterką rozmawiała o tym Aldona Potkańska.

Znakiem rozpoznawczym każdego kurdwanowskiego pikniku jest pyszne jedzenie. Sekret wyśmienitych pierogów zdradziły nam panie kucharki.

Jedną z festynowych atrakcji była wystawa malarska Eweliny Wasilewskiej i konkurs plastyczny dla dzieci. Udało nam się porozmawiać z malarką, dziećmi, które brały udział w konkursie, a także z księdzem proboszczem Jackiem Warzechą.

Kolejnym punktem pikniku był teatrzyk intelektualny „Magiczny świat cyrku”, przedstawiony przez Pana Abra Kadabre z Teatru Tup Tup, który porozmawiał z nami o swojej pracy.

Na kurdwanowski festyn dotarła również grupa harcerzy ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Sochaczewie ze swoją opiekunką Krystyną Stańkowską,

 

Katarzyna Żakowska
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe