Przedświąteczne granie

  • 15.04.2017, 20:34 (aktualizacja 17.04.2017 18:29)
  • Tomasz Marciniak
Przedświąteczne granie
W Wielką Sobotę kolejne mecze o ligowe punkty zagrały nasze zespoły piłkarskie. Nie wszyscy usiądą do wielkanocnych stołów w najlepszych nastrojach.

Warszawska Liga Okręgowa

KS Teresin – SEMP Ursynów 3:0 (2:0)

Bramki: Konrad Kuśmider, Damian Buczyński, Michał Bargieł

Teresin: Nowakowski, Zych, Jaworski (Górak), Kowalski, D.Buczyński, Bauman, Leszczyński (Strzelczyk), Figat, Kuśmider, Kacper Bargieł (Ciurzyński), Michał Bargieł

FC Lesznowola – Promyk Nowa Sucha 5:1 (0:0)

Bramka: Sylwester Płacheta

Promyk: Dragański, Popławski, Simiński, Jaworski, Pacholski (Zienkiewicz), Marcinkowski (Nowicki), Dąbrowski, Gajda (Stypuła-Dalke), Piórkowski, Płacheta, Maciak

Płocka klasa okręgowa

Zryw Bielsk – Unia Iłów 1:4 (0:1)

Bramka: Piotr Trafalski 2, Tomasz Grzywacz, Kamil Wojciechowski

Unia: Rafalski, K.Wojciechowski, Janicki, Ł.Świątek, Kunikowski (Damian Wojciechowski), P.Trafalski (Rząp), Zając, Wiśniewski (T.Trafalski), Struzik, Krasoń, Grzywacz (P.Chmielak)

Stegny Wyszogród – Wicher Cieszewo 0:1 (0:0)

Stegny: Siemiński, Tomaszewski, Bluszcz, Winczyński (Adrianczyk), Dawid Pietrzak, Damian Pietrzak, Popiołek (Jamka), Gąsiorowski (Pacholski-Urbański), Józwiak, Szymański, Bauman

Warszawska A klasa

Piast Feliksów – Partyzant Leszno 1:4 (1:1)

Bramka: Krzysztof Różycki

Piast: Florczak, Kawczyński, Walczak (Mateusz Miller), Cieślak, Zych, Górlaczyk, Górlaczyk, Marcinkowski (Kutyłowski), Botorowicz, Żakowski, Różycki, Rembiejewski (Wróbel)

LKS Osuchów – Orzeł Kampinos 6:1 (5:1)

Bramka: Łukasz Kucharski

Orzeł: Pryciński, Damian Pastusiński (Kamil Pastusiński), Paluch, Artur Świerczyński, Poddenek, Kucharski, Blicharski, Zieliński, Zaleski, Przemysław Świerczyński (Kur), Stefański

Guzovia Guzów – Tajfun Brochów 2:2 (1:0)

Bramki: marek Dąbrowski, Patryk Rutkowski

Tajfun: Stencel, Sikorski, P.Orliński, Zydlewski, Przydatek, Wójcik, Wiciak, Adamski (Dąbrowski), Rutkowski, Danowski, Malinowski (Bartkowski)

Płocka I Liga Juniorów Młodszych

AP Sochaczew – Delta Słupno 12:1 (3:1)

Bramki: Jan Wierzbicki 4, Mateusz Kopka 3, Jakub Kobierecki 3, Patryk Żakowski, Mateusz Dudziński

Zorza Szczawin Kościelny – Orkan Sochaczew 2:1 (1:1)

Bramka: Jakub Sobieraj

 

Tomasz Marciniak
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe