Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 29 marca 2024 14:32
Reklama

Casting do zespołu Open Day

Machina VI edycji projektu „Sochaczew rozśpiewany" pod patronatem burmistrza miasta Piotra Osieckiego ruszyła! Lubisz śpiewać? Chcesz poznać nowych przyjaciół? Wystarczy tylko odrobina talentu wokalnego, pasja i chęć do pracy, żeby stworzyć kolejne niepowtarzalne muzyczne widowisko na deskach SCK!
Casting do zespołu Open Day

CASTING do zespołu „Open Day" odbędzie się już 22 marca 2017 r. o  16.00 w Klubie Kontrast Sochaczewskiego Centrum Kultury przy ul. 15 Sierpnia 83.

Ten projekt tworzą sochaczewianie, artyści, instytucje, firmy Sochaczewa, bo zależy im na rozwoju młodych ludzi! Uwaga, poszerzamy formułę i poznamy twórczość największych polskich tekściarzy i kompozytorów!! Nowe możliwości, nowi instruktorzy, promocja uczestników również w necie, nowe gwiazdy i... przede wszystkim muzyka na żywo, to tylko nieliczne z atrakcji jakie zaplanowaliśmy dla Was w tym roku!

Projekt skierowany jest do osób w wieku od 14 do 21 lat. Ma on na celu upowszechnianie polskiej muzyki wśród młodzieży oraz dorosłych, stworzenie uczestnikom możliwości rozwijania swoich umiejętności na najwyższym poziomie podczas warsztatów, wymianę doświadczeń oraz kontakt z gwiazdami polskiej estrady. Projekt zakłada pracę zespołową oraz indywidualną. Do finału – konkursu w postaci widowiska muzycznego – startuje 13 uczestników projektu wybranych podczas Castingu.

Innowacyjną formą jest wybór Jury. To gwiazda polskiej estrady, która oceni uczestników podczas Wielkiej Gali „Sochaczew rozśpiewany" i wyłoni zwycięzcę projektu. .

W VI Edycji Projektu „Sochaczew rozśpiewany" - uczestników Wielkiej Gali oceniać będzie polska piosenkarka teatralna – Dorota Osińska. Dorota Osińska z zawodu aktorka teatralna i wokalistka, od 2003 r. aktorka warszawskiego Teatru Rampa, wystąpiła w programie „The Voice of Poland" a jej dotychczasowy repertuar tworzyli wybitni autorzy i kompozytorzy: Włodzimierz Korcz, Jerzy Satanowski, Zygmunt Konieczny, Magda Czapińska, Jacek Cygan, Ernest Bryll.

Wygraną w tym projekcie jest udział w przygotowanym wspólnie widowisku muzycznym „Przyjemność lotu", którego motywem przewodnim będą utwory Włodzimierza Korcza. Najlepszy uczestnik otrzyma statuetkę Grand Prix, zaśpiewa z gwiazdą wieczoru na scenie i jako główny wokalista projektu będzie promowany w mediach. Wszyscy uczestnicy projektu, którzy zakwalifikują się do finału i w nim wystąpią, otrzymają tytuł laureata projektu i dostaną się do studia musicalowego SCK, w którym będą mogli nadal się kształcić i tworzyć już własne autorskie projekty.

 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
Miłość, wojna i śmierć Miłość, wojna i śmierć "Rozstajne drogi. Nie ma powrotu do domu" - powieść z bogatym tłem historycznym to dla autora, nie będącego historykiem, duże wyzwanie - mówi Elżbieta Jodko-Kula. Autorka scenariuszy przedstawień, oraz powieści dla dzieci i młodzieży, Pisze też książki dla dorosłych. Wydawnictwo Szara Godzina opublikowało jej powieść obyczajową "Zdrady i powroty", a Wydawnictwo Prószyński Media książki opowiadające o mniej znanych fragmentach biografii dwóch kobiet, bliskich sercu Marszałka Józefa Piłsudskiego - "Maria Piłsudska. Zapomniana żona", oraz "Ostatnia miłość Marszałka. Eugenia Lewicka. Potem był „Czas niezapomnianych”. A najnowsza powieść to „Rozstajne drogi. Nie ma powrotu do domu” Elżbieta Jodko-Kula. Autorka jest absolwentką Wyższej Szkoły Pedagogiki Specjalnej i studium socjoterapii. Od lat pracuje jako pedagog w jednej z podwarszawskich szkół. Publikowała opowiadania i powieści dla dzieci i młodzieży, oraz teksty dramaturgiczne wydane w dwóch zbiorach scenariuszy przedstawień dla teatrów szkolnych. Kilka z nich otrzymało wyróżnienia lub nagrody w ogólnopolskich konkursach. Jedna z nagrodzonych sztuk pt. "Perły szczęścia nie dają" została adaptowana i zaprezentowana widzom teatru telewizji. Sztuka "Zapis" została zrealizowana przez Teatr Animacji w Poznaniu. W 2014 r. ukazała się powieść dla dorosłych zatytułowana "Zdrady i powroty". Dziś o powieści z bogatym tłem historycznym. Skomplikowane losy polskich rodzin zamieszkujących północno-wschodnie tereny międzywojennej Polski, w powojennej historii były pomijane milczeniem. Od września 1939 roku do końca wojny na Wileńszczyźnie pięciokrotnie zmieniali się okupanci, ale po wojnie nie uczono o tym w szkołach. Przypominanie, że na wschód od powojennych granic kiedyś była Polska, nie było dobrze widziane. Uciekinierzy i przesiedleńcy przez lata nie mogli odwiedzać rodzinnych ziem i wielu z nich do końca życia nie ujrzało opuszczonych w pośpiechu chat, domów i dworów. Powieść „Rozstajne drogi. Nie ma powrotu do domu” opisuje historię przyjaźni trzech młodych mężczyzn, z pokolenia Kolumbów. Burzliwe dzieje dawnych Kresów stają się tłem i kanwą historii ich rodzin. W sielski obraz terenów, gdzie wielonarodowościowa ludność żyła we względnej harmonii, wkroczyła polityka i zmieniła wszystko. Przez lata zgodnie żyjący sąsiedzi poddani intensywnym działaniom agitatorów stali się dla siebie wrogami. Na przykładzie jednostkowych historii ludzkich pokazane są przemiany, które zaważyły na życiu setek tysięcy Polaków z Wileńszczyzny. Fakt, że część bohaterów to postacie autentyczne, uwiarygodnia opowieść. Na historię narodu składają się losy wszystkich jego dzieci i każdemu z nich należy się pamięć.Data dodania artykułu: 24.03.2024 12:42
Reklama
Reklama
Reklama