×

O radiu

Historia radia Sochaczew rozpoczęła się 23 lata temu. Pod inną nazwą, w innej lokalizacji, ale zawsze graliśmy i gramy dla mieszkańców Sochaczewa i okolic, dostarczając im najświeższych informacji z życia regionu i najlepszej muzyki.

Radio Sochaczew jako radio FAMA zaczęło nadawanie 6 marca 1993 roku na częstotliwości 67,34 FM, z czasem otrzymaliśmy też częstotliwość w górnym paśmie UKF – 88,6 FM. Na obecnej częstotliwości 94,9 FM nadajemy od 1995 roku. 2 lata później Radio FAMA rozszerzyło godziny nadawania i program swój emituje 24 godziny na dobę.

Radio Sochaczew jest rozgłośnią lokalną. Nasze atuty to szybka i rzetelna informacja lokalna, dobra muzyka oraz relacje z najważniejszych wydarzeń w regionie. W dzień serwujemy słuchaczom dużą dawkę informacji, ciekawostek oraz humoru, a wieczorem proponujemy różnorodne programy autorskie i listę przebojów.

Liczymy się ze zdaniem naszych słuchaczy i dlatego dajemy im wiele okazji do wyrażania swoich ocen i opinii na tematy przez nas poruszane. Można to zrobić telefonicznie, mailowo, za pośrednictwem Facebooka. Każdy głos słuchacza liczy się dla nas przy konstruowaniu ramówki i wyborze tematyki programów.

Reklamodawcom oferujemy natomiast szeroki wachlarz możliwości zaistnienia na naszej antenie – poprzez reklamę, sponsorowanie programów i audycji już istniejących oraz tworzenie własnych audycji sponsorowanych.

Radio Sochaczew to miejsce spotkań pokoleń, ciekawych ludzi, platforma wymiany informacji. Od ponad 20 lat mierzymy puls naszego miasta i powiatu.

 

RAMÓWKA RADIA

 

 

  • TAGI: