×

Bajkowy świat - II Powiatowa Wystawa Dziecięcej Akademii Plastycznej w Żyrardowie

start 22.06 godz. 01:00

Centrum Kultury w Żyrardowie

Lokalizacja: Żyrardów, Ul. 1 Maja 45

„Bajkowy Świat” to już kolejna wystawa w Galerii „Resursa” prezentująca dokonania artystyczne Dziecięcej Akademii Plastycznej działającej w Młodzieżowym Domu Kultury w Żyrardowie. W roku 2015 zorganizowano ekspozycję „Tęczą malowane” (I Powiatowa Wystawa Plastyczna Dziecięcej Akademii Plastycznej), na której zaprezentowano dzieła małych twórców z terenu całego powiatu żyrardowskiego. Rok później w tym samym miejscu pokazano wystawę „Żyrardów ma 100 lat”, będącą podsumowaniem powiatowego konkursu plastycznego, zorganizowanego dla uświetnienia 100-lecia nadania praw miejskich miastu Żyrardów.

Więcej informacji na temat wernisażu znajduje się na stronie Resursy: www.resursa.zyrardow.pl w zakładce "Galera Resursa".
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.