×

Kabaret Jurki z najnowszym programem "Święta polskie" w Sochaczewie

start 19.05 godz. 19:00

Sochaczewskie Centrum Kultury

koniec 19.05 godz. 21:00

Lokalizacja: Sochaczew, Ul. Żeromskiego 8

W piątek, 19 maja, w Sochaczewskim Centrum Kultury przy ul. Żeromskiego 8 o godz. 19.00 wystąpi Kabaret JURKI z najnowszym programem: „Święta polskie”. Przy okazji będą świętować swój jubileusz 25-lecia występów na scenie.

Święta mają to do siebie, że zawsze się kończą. Czasem kończą się ot tak, po prostu. Innym razem, tak jak zwykle. A czasem kończy je jakaś głębsza refleksja albo wymiana zdań, czynów, pieniędzy, a nawet żon. Czy warto świętować? Warto. Dlaczego? Bo zawsze możemy się czegoś nauczyć. Jak zrobić orła w śmietanie? O czym rozmawiać przy grobach? I co robi Ninja w jasełkach? Przy naszym stole każdy znajdzie dla siebie dodatkowe nakrycie. Zapraszamy do świętowania przy suto zastawionym programie z kabaretem Jurki w Sochaczewskim Centrum Kultury.

JURKI to jeden z najpopularniejszych kabaretów znanych z występów w telewizji, przede wszystkim z kultowego serialu improwizowanego Spadkobiercy (Agnieszka "Marylka" Litwin Sobańska w roli Harriet oraz Znany Wojtek Kamiński w roli Kena). Kabaret Jurki jest laureatem kilkudziesięciu nagród i wyróżnień w przeglądach kabaretowych.

Bilety w cenie: 60 zł (w dniu występu 70 zł) do kupienia w sekretariacie SCK przy ul. Żeromskiego 8, tel. 46 862-25-02 lub 880 291 208 albo w internecie: biletyna.pl lub kupbilecik.pl.

 

 

 

 

 

 

Zdjęcia (3)

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.