×

VIII Międzyprzedszkolny Przegląd Taneczny „RYTM” w Błoniu

start 22.04 godz. 12:00

Zespół Szkół Nr 1 im. Melchiora Wańkowicza w Błoniu

koniec 22.04 godz. 16:00

Lokalizacja: Błonie, ul. Łąki 2

W sobotę 22.04.2017r. o godzinie 12:00, w budynku Zespołu Szkół Nr 1 im. Melchiora Wańkowicza w Błoniu, przy ul. Łąki 2, odbędzie się VIII Międzyprzedszkolny Przegląd Taneczny „RYTM”.

Organizatorami przeglądu są Studio Tańca i Ruchu „TWIST” w Błoniu oraz Dyrekcja Zespołu Szkół nr 1  w Błoniu. 
Wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym przez Starostę Powiatu Warszawskiego Zachodniego, Burmistrza Błonia, oraz Wójta Gminy Teresin.
Celem przeglądu jest popularyzacja różnych form tańca, rozbudzanie wrażliwości wizualno-słuchowych oraz kształtowanie i rozwijanie integracji wśród najmłodszych dzieci. Zamierzeniem organizatorów jest stworzenie dzieciom w wieku przedszkolnym możliwości zaprezentowania swojego dorobku artystycznego szerokiej publiczności oraz ułatwienie opiekunom wymiany doświadczeń w poszukiwaniu rozwiązań repertuarowych i wykonawczych. 
Już od wielu lat te bardzo widowiskowe pokazy taneczne przedszkolaków cieszą się ogromną popularnością. Co roku w Przeglądzie „RYTM” bierze udział około 250 dzieci z okolicznych miast, między innymi z Sochaczewa, Teresina, Grodziska Mazowieckiego, Milanówka, Otrębus, Brwinowa, Piastowa, Babic, Izabelina, Zaborowa, Błonia i nawet z Piaseczna. Niezwykle pomysłowe i barwne kostiumy, ciekawe rozwiązania choreograficzne i muzyczne, to wszystko będzie można podziwiać w 4 sobotę kwietnia. 
Dla trzech najlepiej prezentujących się grup jury przyzna wyróżnienia i puchary. Będzie też czwarte wyróżnienie od organizatora za najbardziej pomysłową choreografię. Jednakże zgodnie z naszą  tradycją wszyscy mali tancerze otrzymają medale i nagrody za udział w Przeglądzie RYTM.
Serdecznie zapraszamy do udziału w VIII Międzyprzedszkolnym Przeglądzie Tanecznym „RYTM”. Wstęp wolny. 
 

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.